Převod Mp3

Od: Datum: 25.08.16 19:21 odpovědí: 7 změna: 17.09.16 16:34

Dobrý den, potřebovala bych mp3 písničky předělat tak, aby mi hráli v autorádiu,které nepřehrává mp3. Poradí mi někdo jaký program?

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.16 19:24

No, pokud nepřehrává MP3, tak by to chtělo uvést podporovaný formát, nebo alespoň typ autorádia

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.08.16 19:28

Tak přepálit na CD, to spousta rádií zvládne. Pak už třeba jen MC kazety, nebo použít FM transmiter,ale tam dochází ke ztrátě kvality.

Ohodnoceno: 2x

Od: jdukolem
Datum: 25.08.16 21:41

Datum: 17.09.16 10:27

Osobně jsem řešila před měsícem to samé. Pálila jsem kamarádce CD (má jen obyč CD přehrávač), chtěla jsem jí ovšem hudbu konvertovat z flacu, aby došlo k co nejmenší ztrátě kvality. Byl mi doporučen CDBurnerXP, ke stažení myslím na serverech jako je slunecnice.cz apod.. Konverze a následné vypálení je velmi jednoduché a intuitivní (prostě zvolíš vypálit soubor jako audio CD a konvertuje to přímo). Kamarádka si následně poslech hudby pochvalovala :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.09.16 14:04

Má rádio CD přehrávač?

Od: kakamila
Datum: 17.09.16 16:24

Výstup z mp3 přehrávače zapojit do vstupu AUX na autorádiu...pokuď ho rádio má...

Datum: 17.09.16 16:34

Na CD se ve formátu audio vejde málo muziky. Kupte si za pár kaček FM transmitter. Pro účely poslechu muziky v autě v pohodě stačí a můžete si pouštět tuny mptrojek.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.