Sluchátkový výstup

Od: Datum: 15.08.16 17:33 odpovědí: 9 změna: 18.08.16 09:25

Může mi prosím někdo poradit zda je na našem trhu televizor 40 až 42 palců, u něhož při použití sluchátkového výstupu se nevypnou TV reproduktory? Děkuji. jaroslavzitka@seznam.cz

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jofa®
Datum: 15.08.16 17:50

Panasonic to měl u každé plazmy a možná u LCD v tom pokračuje.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.08.16 17:55

U značky Philips (a předpokládám, že většina televizorů této kategorie) má nezávislou regulaci hlasitosti reproduktorů a sluchátek, proto se reproduktory nevypínají. Ostatně pro většinu značek lze nalézt na internetu manuál, ve kterém tenhle údaj je.

Datum: 16.08.16 22:46

U tv Philips model 2016 s Androidem 32" je možno v menu nastavit, zda nechat zapnuté repro při sluchátkách, či nikoliv viz @jojozka - řešil jsem letos v červnu; u 40" by to mělo být stejné...

doplněno 17.08.16 23:57:

Návod na Philips, o kterém jsem psal, je zde http://download.p4c.philips.c…1_60/32pfs6401_60_dfu_ces.pdf o zvuku je str.73 a před a za...jedná se o 32" Philips 32PFS6401. Zde najdete návody pro další rozměry http://www.philips.cz/c-w/sea…01&p=&filter=&context=support

Od: jaroslavzitka
Datum: 17.08.16 14:22

Je dost obtížné najít manuál k požadovanému TV Philips(alespoň pro mne, jsem PC diletant) ale přece jen k jednomu typu Philips se mi to podařilo a zajásal jsem. Málem jsem se nachytal a již TV objednával. Pak jsem se pro jistotu prodejce zeptal a odpověď zněla, že žádný TV Philips to neumožňuje.

Znovu jsem nahlédl do manuálu a zjistil jsem, že možnost poslechu jak ze sluchátek tak i repro se týká pouze přídavného komentáře u některých pořadů pro postižené, nikoliv základního zvuku.

Od: jofa®
Datum: 17.08.16 14:59

Poptejte se na lcd Panasonic. Tam to bude podle mne na 99%.

doplněno 17.08.16 15:14:

Zatím, (1 měsíc v provozu), maximální spokojenost, nádherný obraz, jednoduché nastavení všech funkcí, hlavně oceňuji možnost připojení sluchátek bez odpojení zvuku, což 90% televizorů neumožňuje... Panasonic 40CX700E . Jako příklad, že Panasonic Vámi funkci má.

Datum: 18.08.16 08:24

Díky za odpověď. Přečetl jsem si ve Vámi zaslaném návodu pojednání o sluchátkách, avšak tam se jen uvádí, že hlasitost sluchátek lze samostatně regulovat, což vůbec nemusí znamenat, že se repro nevypnou.

Datum: 18.08.16 09:06
Odzkouseno na tom typu, muzete sluchatka i repro, nebo jen sluchatka a nebo jen repro,..

Datum: 18.08.16 09:23

Díky za radu. Teď právě jsem obdržel odpověď na toto téma od Panasonicu:

Vážený pane Zítko,děkujeme, že jste kontaktoval zákaznickou podporu společnosti Panasonic.Naše televizory mají funkci odposlechu slucháte i reproduktorů TV zároveň. Hlasitost sluchátek je možné nastavit pomocí Menu TV. Tuto funkci mají všechny televizory Panasonic kromě modelů řada 2016- DS400 a nižší nebo řada 2015 modely CS400 a nižší. Tyto modely po připojení sluchátek vypnou reproduktory TV.

Datum: 18.08.16 09:25

Pokusím se takto o dotaz i u Philipsu. Je to investice za více tisíc a tak je třeba mít jistotu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.