Přidání textu písničky k mp3 souboru

Od: Datum: 14.08.16 22:08 odpovědí: 1 změna: 24.09.16 19:26

Dobrý den, mám Huawei Honor 4c a mám problém s přidáváním textu k písničkám. Když text přidám k mp3 souboru pomocí jakéhokoli tag editoru, text se prostě na obrazovce neobjeví. Jediná možnost, která kdy fungovala, byla ta, že se vytvoří soubor se stejným názvem jako má mp3 soubor jen s koncovkou lrc. Tuhle metodu jsem zkoušela jen u jediné písničky a tehdy mi fungovala. Text se zobrazil a ubíhal jen s malým rozdílem s písničkou. Už je to ale chvíle, co jsem to zkoušela, písničku už nemám a už ani tahle metoda mi u ostatních mp3 souborů nefunguje. Můžete mi někdo poradit? Děkuji předem!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.09.16 19:26
Zdravím. Bohužel neznám odpověď na naši otázku, ale znám alternativu. Na android je aplikace Musixmatch. U hudby zobrazuje text sama, po čase se sami jakoby uloží. Používám a jsem spokojen, jen kdyby všude nedávaly ty reklamy. :)
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.