Zasekany notebook

Od: Datum: 08.08.16 23:12 odpovědí: 6 změna: 09.08.16 12:48
Dobrý večer, mám notebook už hodně dlouho cca 5 let ale poslední rok se začal dělat internet. Hodně dlouho trvá než se načte fb, yt, seznam. Videa se na yt sekaji, fb se celý seká nejde tam odpovědět ani na zpravu. Posledni dobou se mi sekne i word napise to stranka nereaguje. Myslím že mám W7. Potřebovala bych poradit co stim? Jde to vůbec ještě nějak opravit?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.08.16 23:23

Samozřejmě jde. Po pěti letech bez údržby to vidím na zazálohování důležitých souborů. formát disku C a novou, čistou, instalaci Windows. Ovšem podle formulace tvého dotazu bych to svěřil někomu zkušenějšímu. Lze i servis, ale ten si to nechá dobře zaplatit.

Ohodnoceno: 2x

Od: gggggg
Datum: 09.08.16 12:20
Jsem na intru a už mi to správce sítě na rychlo vyčistil aby ten ntb nejel na 100% moc jsem neviděla rozdil. Zajisté že to sverim někomu kdo tomu rozumí sama se vtom hrabat nebudu.

Datum: 08.08.16 23:29

Dobrý večer, včera jsem také musel přeinstalovat notebook, byl 8 let používán takže to šlo znát.. Můžu Vám krok po kroku poradit jak to udělat a poskytnout případné soubory. Jen se chci zeptat, máte od notebooku DVD s Windowsem? A někde na notebooku ze spodu by měl být štítek s licenčním kodem, jestli tam je a kód je čitelný tím líp. Ale není to nutne, dá se to obejít.

doplněno 08.08.16 23:31:

To DVD by mělo být v krabici od notebooku. Jestli ho najdete bude to celkem lehké udělat. Jestli ne, bude to o trošku těžší ale není to žádný problém

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.08.16 06:28

Po peti letech budou chladice totalne zaprasene.

Od: ggggggg
Datum: 09.08.16 12:18
chladiče jsou ještě v pořádku

Od: fex
Datum: 09.08.16 12:48

Potvrzuju výše uvedené rady, po delším používání je ideální způsob zálohovat osobní data a nainstalovat nový operační systém.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.