Samsung Galaxy A3

Od: Datum: 08.08.16 19:42 odpovědí: 4 změna: 12.08.16 14:14

Může mi někdo poradit jak otevřít Samsung Galaxy A3. Mobil nejde nabít a já mám dojem, že je jen vadný napájecí port. Záruka uznaná nebyla, ale již ze zásady na něj nechci jít dlátem a kladivem. Děkuji za rady !

doplněno 11.08.16 16:32:

Protože mi nikdo neodpověděl, pokusil jsem se tedy najít odpověď a pokud by ji někdo potřeboval. je zde ! .

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.16 16:39

A oprava se podařila?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.08.16 14:11

Po shlédnutí videa jsem se o opravu ani nepokoušel. Myslím, že by se mi už nepodařilo telefon zkompletovat tak, aby to na něm nebylo vidět.

Datum: 11.08.16 17:01

Co druha nabijecka? Jake bylo vyjadreni servisu a duvod neuznani reklamace? ... ehmmm

Pokud mobis nenabiji a je v garanci, je pro vas nepouzitelny. Tedy, pokud je jeste v garanci a nebyli poruseny nektere z podminek garance (ze jste ho "utopil", nebo rozebral ... ) neni duvod, aby garance nebyla uznana...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.08.16 14:14

Ano, odpovď servisu byla, že jsem ho utopil. Těžko to vyvracet, i když jsem telefon ani nevystavil zvýšené vlhkosti.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.