Zkušenosti s TrackR

Od: Datum: 01.08.16 21:09 odpovědí: 3 změna: 15.10.16 09:45

Dobrý den,

zaujala mě nabídka TrackR, což je chip, který vám vyhledá ztracené předměty.

Píší tam bluetooth, je možné vyhledat jej i přes wifi či tak nějak? Kdyby mi třeba ukradli kolo, mohu zjistit kde se nachází?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: volant
Datum: 03.08.16 21:43

Dobrý den,

TrackR používá pouze BlueTooth s dosahem max. 30m na volné ploše. TrackR nemá wifi ani GPS. Pro nalezení kola funguje tak, že kolem Vašeho ukradeného kola musí jít někdo s telefonem, ve kterém má také spuštěnu aplikaci TrackR. Pokud tento cizí telefon zachytí BT signál vašeho kola, pošle Vám souřadnice, kde bylo vaše kolo zachyceno. V naší republice prozatím těchto uživatelů nebude mnoho, ale třeba se to časem změní.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.09.16 11:10

Zařízení je funkční pouze se spárovaným BT zařízením, vašim mobilem (tedy pokud máme na mysli stejné TrackR zařízení) přívěsek na klíče nebo obojek. Další popisované funkce se týkají jiných sofistikovanějších zařízení. Pravdou je, že na poli nenajdete ztracené klíče, pokud nejste do 20-30 metrů od nich.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.16 09:45

Já specifikaci Trackru špatně pochopil.Měl jsem za to,že jde o klasický GPS modul,tedy že vysílá stále signál a já jej přes mobil najdu,ať bude kdekoli,třeba i na druhé polokouli.Za tu cenu (s poštovným z US za cca 900kč) bych to očekával.Takto je to pro mne bezcený.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.