Offline navigace

Od: Datum: 01.08.16 19:37 odpovědí: 7 změna: 03.08.16 09:57
Dobry den. Jakou si mam stahnout nabigaci, ktera funguje OFFLINE? Jedeme do Nemecka a nechci platit za data. Tak mi dejte prosim vedet ktera je nejlepsi dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.08.16 21:22

Nevím jestli je nejlepší,ale já používám be-on-road,loni maďarsko,chorvatsko,letos slovensko,maďarsko a polsko.Základ je zdarma,mapy ke stažení taky,mě to stačilo.Prvních 7 dní je premium na vyzkoušení zdarma,je tam hlasová navigace,po týdnu už bez hlasu,ale to už jsme jeli domů a stačilo mrknout na mapu kam jet,já to manželovi hlásila místo ní :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.08.16 21:37

Dnešní Be-on-road už není dobrá - byla přeprodána, Offline maps & Navigation je stará dobrá původní Be-on-road http://zkraceno.cz/tch . Vřele doporučuji *palec*

doplněno 01.08.16 23:22:

mnou doporučovaná aplikace sice není rok a půl aktualizovaná (a proč když je funkční), ale doufám, že mapy ano (bývám čas od času vyzván ke stažení nových). Zatím jsem nikde neměl problém.

Datum: 01.08.16 22:10
Sice je pravda , ze se rozdelili na dva tabory , ale to co jste tu dal odkaz , tak jiz nema rok a pul aktualizaci.
Pouzivam be on road , zaplacene a spokojenost. Na dalnicich mam waze (ano je online)
Offline se da pouzit here.
doplněno 01.08.16 23:06:

teda navigaci aponia.

Od: malejdiky
Datum: 01.08.16 22:39

Nějakou, ke které budeš mít mapu, záleží na systému taky.

Od: zelda
Datum: 02.08.16 00:30

Já používám MapFactor Navigator. Párkrát se mi stalo, že hlasová navigace nebyla úplně přesná, ale cesta vyznačená na mapě byla správně. Lze v něm využívat buď placené mapy nebo mapy z OpenStreetMaps (nemýlím-li se), které jsou zdarma ;) Jen vyhledávání bodů zájmu by mohli trochu poladit, jinak jsem byl spokojen...

Od: martin12
Datum: 02.08.16 10:48

Já bych doporučil navigave NACESTY, HERE WeGo, Offline maps & Navigation nebo Google maps, kde se dá stáhnout daná oblast a pak jede offline.

Datum: 03.08.16 09:57
Z výše uvedeného je zdarma nejlépe povedený a všemi funkcemi vybavený mapfactor(doporučuji zapnout hw vykreslování). Nacesty nemá němce zdarma, beonroad nestabilní a samý bug, here šílenost ergonomicky, další jmenované pamatují ještě Hitlera a nejsou aktualizované.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.