SG S3 - prasklý displej - záloha dat z MT

Od: Datum: 23.07.16 13:19 odpovědí: 22 změna: 02.08.16 10:18

Mám u Samsung Galaxy S3 prasklý displej i dotykovou plochu. Dioda svítí, mobil se nabíjí, svítí i spoední dvě tlačítka. Do telefonu se dá dostat přes USB. Potřeboval bych dostat z telefonu poznámky, kontakty a SMS. Zkoušel jsem PC Suite pro Samsung ale nejde mi připojit telefon, asi chce potvrzení na telefonu, což nemůžu udělat. Prosím o radu přes jaký program se tam dostat. Děkuju.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.07.16 16:17

Proč tak složitě, zkuste připojit myš přes OTG a naházejte si to na paměťovku ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.07.16 16:40
Bohuzel tomu nerozumim, pripojim mys pres OTG k MT a k co bude,kdyz nic neuvidim, kdyz mi nejde displej?
Pres komentare ke hre jsem nasel svuj profil z google play ale neni tam psany email, nic,takze nevim ,jak se na nej dostat.Profil mi zakladal kolega z prace,ale ten uz si to nepamatuje a ja taky ne.Mam maximalne odkaz na ten profil.
Datum: 23.07.16 21:34

Tak to se omlouvám, myslel jsem že nejde jen dotekové ovládání, je to časté.

Od: kulmi
Datum: 23.07.16 22:49
Kontaktujte spíše nějakého IŤáka, myslím, že ten vám poradí lépe anebo vám data z mobilu dostane... jinak existuje fukce NFC, která vám přenese data apod. z jednoho záření do druhého, ale pochybuji, že se vám podaří zapnout bez displeje... Každopádně pokud jste měl kontakty uložené na SIM kartě, tak ty tam máte i nadále, ale většina lidí je má uložené v telefonu, jelikož SIMky mají omezený počet znaků...

Datum: 24.07.16 20:35

no právě to je můj případ bohužel, zkusím poprosit u operátora, tak uvidíme

Datum: 25.07.16 15:10

Tak jsem se ptal našeho SIKťáka v práci, ten říkal, že neví, jak to udělat. Byl jsem u svého operátora T-mobile, ten mi řekl, že to nejde a že to neumí žádný operátor, pak jsem se ptal jednoho známého, který pracuje v O2, známe se jen od vidění, dělá tam vedoucího prodejny a říkal, že by to mohlo jít, že se mám zítra stavit, tak uvidíme. Pak mne ještě napadá koupit si displej někde v bazaru nebo si ho jen "půjčit". Kolega z prác se na to zkusí podívat ještě přes PC. Tak jsem zvědavý, co zítra zjistíme.

Od: aliexpress
Datum: 25.07.16 15:52
Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.07.16 17:18

Děkuju, pokud nevyjde nic jiného, přistoupím k téhle verzi

Datum: 28.07.16 20:44
Kluci,ješte mám dotaz. Jak zprovozním aby mi v novém telefonu šla USB flashka? Mám ji ve FAT32. V pracovním SG S5 jde, v mém telefonu se ani nenačte. Děkuju.
Datum: 29.07.16 07:56
Nový telefon musí umět OTG, jinak to nepůjde. U některých je to navíc nutné povolit v nastavení.

Datum: 29.07.16 09:20

Huawei P8 Lite

doplněno 29.07.16 11:01:

Co jsem se tak dočetl, tak on to tenhle telefon asi neumí :(

Datum: 29.07.16 20:29

Mám Honor 4C, což je skoro ten samý telefon a možnost OTG mám v nastavení, kde si ji můžu povolit (ve výchozím nastavení povolená není).

Nastavení - část Chytrá asistence - Další - OTG

Je to docela blbě schované :)

Ale je samozřejmě možné, že podporu nemá, i když je to telefon velmi podobný.

Datum: 30.07.16 03:56
Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.07.16 08:15

Děkuju, potom vyzkouším a dám vědět.

Datum: 30.07.16 19:21

Smím se zeptat, jak to má pomoci, pokud mobil neumí OTG? Navíc to má USB 3.0 koncovku, kterou ani do mobilu nepřipojí. Vyhozené peníze.

Datum: 30.07.16 21:09

Za prvé jsem psal možná. Za druhé jsem nezkoumal USB3 a snad konektory jsou stejné. Důležitý je microUSB a USB. Za třetí, že nemá OTG je mi jasné. Možná že nemá jenom napájení a pak by pomohlo externí. Proto to možná.

Datum: 30.07.16 21:59

Dobře, možná, ale tu koncovku prostě do mobilu nenacpe, protože koncovka Micro USB 3.0 má "kus navíc", který tam bude zavazet.

Datum: 30.07.16 22:05
Zkusim nekde.sehnat neco.kompatibilniho.na zkousku.

Datum: 01.08.16 20:42

Podle specifikací podporuje P8 Lite karty mico SDHC až 128GB, na alze jsem naše největší 32GB, zajímá mě, jakou maximální rychlostí zápisu/čtení bude pracovat. Abych nekoupil zbytečně předimenzovanou kartu a tím pádem i dražší. Děkuju.

Datum: 01.08.16 20:55

SDHC karta 128GB je už z principu hloupost, protože karty 64GB a víc mají označení SDXC a pracují s jiným systémem souborů. Takže bych radši ověřil, jestli SDXC podporuje. S rychlostí bohužel neporadím, já si koupil obyčejnou "CLASS 10" kartu na data a tam mobil potenciál karty využije naplno.

Datum: 01.08.16 20:58

jak říkám, našel jsem max. 32GB, v současnosti mám 16GB a mám to plné, takže zálohuju fotky (900MB) a pak promažu videa a další věci, takže 32 MB by mělo stačit. Uvažuji o této http://www.alza.cz/samsung-mi…atid=18852027#discussionPosts

doplněno 02.08.16 10:46: MB byl preklep,pardon.Dekuju za odkaz.
Datum: 02.08.16 10:18

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.