Zásuvka v domě

Od: Datum: 22.07.16 18:25 odpovědí: 2 změna: 22.07.16 18:43

Dobrý den, obracím se s nejasnou situací ohledně zapojení zásuvky.

Bydlíme v domě, a rozhodli jsme se měnit zásuvky, ale k našemu neštěstí je na našem domě vysílat pro internet do okolí.

Chceme kompletně v celém domě vyměnit krytky na zásuvkách, ale bohužel je nemůžeme vyměnit bez vypnutého proudu jak je jasné. Přes celý dům jsem natáhl prodlužovák a našel zásuvku do které jsem tento prodlužovák s vysílačem na internet zapojil. při zkoušení a vypnutí pojistek zapojené světlo do stejné zásuvky svítilo, avšak internet nešel, po znovunahození světlo stále svítilo ale internet začal fungovat.

Prostě nechápu to... pokud mám zapojený jeden spotřebič např světlo tak svítí na stejnou zásuvku i při vypnutí ale internet nejde... Pro jistotu jsem se podíval i do zásuvky a jsou v ní 3 dráty klasika fáze nula a uzemnění. Prosím vysvětlete mi proč při vypnutém jističi světlo svítí ale internet nejde? děkuji..

A nefetuji ani nejsem opilý kdyby si náhodou někdo myslel...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.07.16 18:39
avatar

Jste si jistý, že celý ten systém Internetu nemá někde mimo "vysílače" ještě jiné napájené zařízení (třeba anténní zesilovač), které jste do oné zásuvky nepřipojil?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lpucelik
Datum: 22.07.16 18:43

vidíte, to mě vůbec nenapadlo, každopádně jsem odpojil kompletně vše co jsem viděl, ale jesli je ještě někde jedna zásuvka tak by tato možnost byla

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.