Vybíjení a zahřívání tel

Od: Datum: 21.07.16 11:38 odpovědí: 4 změna: 21.07.16 11:52
Dobrý den, chtěl bych se zeptat poslední dobou se mi hodně vybíjí telefon (xiaomi Redmi 1S).. Ráno vytáhnu z nabíječky mám 100% a pooběde třeba kolem 1 už je někdy jen 30 ℅ a telefon úplně horkej a byl jen v pohotovostnim režimu.. Pak restartuju a je to zase v pohodě.. Dělá to od tý doby co mi upadl do vody.. Telefon mám cca rok a půl.N nevíte co s tím nějaká oprava nebo tak? Také plánuju novou baterii někdy jede normálně jen se rychle vybíjí..
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.16 11:41

Voda někde způsobila zkrat a nadměrný odběr proudu vybíjí baterii která se zahřívá.Výměna baterie je šance 50/50, spíš by to chtělo servis.

Ohodnoceno: 0x

Od: danner122
Datum: 21.07.16 11:49
Aha tak díky za odpověď.. Zatím to dělá jen občas tak uvidím časem..
Od: kakamila
Datum: 21.07.16 11:49

Pokuď Vám elektrický přístroj upadl do vody,tak bych se spíše divil,že ještě funguje.Dříve,či později to přestane fungovat úplně.Kupte si nový(zavčas),při zkratu baterie můžete přijít nejen o telefon,ale může to způsobit i požár...

Ohodnoceno: 0x

Od: danner122
Datum: 21.07.16 11:52
Taky se Divím že vůbec funguje.. Když jsem ho vytáhl z tý vody tak než jsem ho stačil vypnut tak v něm zasicelo a vypnul se.. Po pár dnech sušení běhá v poho jen po nějakem měsíci tento problém..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.