Koupě zrcadlovky Canon EOS 100D - set

Od: Datum: 19.07.16 19:29 odpovědí: 1 změna: 19.07.16 19:49

Dobrý den. Ve focení jsem laik, dosud jsem fotil na kompakt, ale jelikož mě to chytlo, rozhodl jsem se pořídit si zrcadlovku. Chci si koupit tento set - http://www.alza.cz/canon-eos-…300mm-dc-iii-d3593063.htm?o=2. Dle recenzí se jedná o slušnou zrcadlovku a v setu spolu se dvěma objektivy si myslím, že jde o výhodnou cenu. Ta zrcadlovka je už sice starší, ale já myslím, že tahle je v poměru cena/ výkon pro mě asi ta nejvhodnější.

Chtěl bych se zeptat, co si o tomto setu osobně myslíte. Co ty objektivy? Myslíte si, že jsou dobré? Mně osobně se zdá, že nemají moc dobrou světelnost, ale jak říkám, jsem laik, tak se ptám, bude mi to postačovat? Měl bych k tomu dokoupit ještě nějakou paměťovku (tuším SDHC)? Kolik asi GB by mělo stačit? Za odpovědi moc díky!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.07.16 19:49
Dva objektivy v setu se zrcadlovkou za celkovou cenu 14tis Kč dobré prostě být nemohou...
Ale ANO, stačit Vám to bude.
Pokud budete fotit do RAWu vezměte 16GB nebo více, pokud do jpeg, stačí i 8GB. Ale to je velmi individuální. Pokud s DSLR budete fotit s rozumem (co do počtu fotografií za den či akci), pak může stačit i menší kapacita.
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.