Pruhování u digifotoaparátu

Od: Datum: 13.07.16 18:32 odpovědí: 4 změna: 13.07.16 22:28

Mám digifoto Samsung S630 a teď mi z něj vycházejí snímky světlejší než dřív a navíc příčně pruhované. Může mi někdo poradit v čem je problém a jak jej řešit? Dříve jsem byl s aparátem velmi spokojený a snímky byly vynikající. Děkuji předem všem, kdo mi přispěje potřebnou radou. Milan

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.16 21:34

To vypadá na dosluhující čip; můžete to nechat nacenit servisem, ale obávám se, že oprava bude nerentabilní. AWH Servis, Vinohradská 100, 130 00 Praha 3
Otevírací doba v pracovní dny 9:00-18:00Měl jsem tam Canon A95, stejný problém, vyměnili čip zdarma; ale je už to pár let zpátky, čipy byly vadné a po "krátké době", cca 4let odcházely do věčných lovišť...ale ten váš se začal vyrábět v roce 2007, tak nevím, nevím,...zenit má už za sebou... http://www.awh.cz/co-opravujeme/

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.07.16 21:43

Souhlasím, jde s největší pravděpodobností o vadu čipu, což se řeší výměnou. Do našeho Panasonicu stál přede dvěma léty 2500 Kč s prací. Rozmyslete se, zda se vyplatí taková investice vzhledem k ceně nového kompaktu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.07.16 21:55

Vzhledem k tomu, že to bylo před osmi lety, řešení je: Vyhodit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.07.16 22:28

Poděkujte mu za dobré služby, rozlučte se s ním a vyhlížejte nový... oprava nemá smysl, bylo mi vysvětleno nedávno v odborné prodejně, při stejném problému. Prostě dosloužil.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.