Kde najít originální firmware

Od: Datum: 09.07.16 16:43 odpovědí: 7 změna: 13.07.16 18:50

Poraďte prosím, kde najít originální firmware pro Lenovo S939? Nejraději přímo od výrobce, abych měl 100% jistotu, že se jedná o originální a nijak neupravenou verzi ROM. Děkuji mockrát.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.07.16 17:22

Originální firmware mají pouze servisní opravny.Nezlob se,ale to by v tom byl dost nepořádek,kdyby si mohl kdokoliv založit na tomto opravnu.Nejlépe si najít servis,zavolat (zas tolik to nestojí) a zaptat se na cenu a dobu.Například Aligátor servis přehraje origoš firmware za 90 Kč.

Ohodnoceno: 0x

Od: mot
Datum: 09.07.16 23:56
Normalne byvaji ke stazeni na webu vyrobce.
Ale jestli to tam ma i lenovo netusim.

Datum: 11.07.16 22:18

Obavám se,že nebudou obsahovat češtinu.

Ale on se po stažení zase zeptá.

Datum: 12.07.16 12:45
Ještě jsem neviděl Android bez všech jazyků. Tedy i Češtiny.
Možná kdysi, jednou, ale to byla doba ještě Xperie X8 a podobných.

Datum: 13.07.16 18:50
Dawidececk = včil mluv *hej*Děkuji za reakce. Známý mi přeinstalovával telefon na novější verzi, ale teď mám vše anglicky a není tam možnost změny jazyka na češtinu (pouze anglicky/čínsky). Samozřejmě neudělal zálohu systému. Proto bych potřeboval poslední verzi systému, která byla včetně českého jazyka, poud možno oficiální verzi, která nebude nijak pozměněna.

Od: nerv
Datum: 13.07.16 15:27

Děkuji za reakce. Známý mi přeinstalovával telefon na novější verzi, ale teď mám vše anglicky a není tam možnost změny jazyka na češtinu (pouze anglicky/čínsky). Samozřejmě neudělal zálohu systému. Proto bych potřeboval poslední verzi systému, která byla včetně českého jazyka, poud možno oficiální verzi, která nebude nijak pozměněna.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.