Tiskárna netiskne

Od: Datum: 17.11.12 19:50 odpovědí: 7 změna: 18.11.12 17:05

mám tiskárnu canon pixma mp550 a nejde mi tisknout,na displeji se zobrazuje že inkoust nebyl rozpoznán a přitom jsem právě dal úplně nové náplně ale kontrolky nesvítí-zkoušel jsem náplně přitlačit a vyndat znovu dát ale nepomáhá to

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.11.12 19:58

Mám MP610 a stalo se mi totéž, pomohlo vyndat a zase nandat tiskovou hlavu, asi byl problém v těch kontaktech mezi hlavou a nosičem. Zkus to, třeba to pomůže, ty kontrolky musí po zacvaknutí blikat.
Jsou ty zásobníky originální?
doplněno 18.11.12 08:51: Vlastně ano, bmbx má pravdu, musí svítit.
Mně blikají, protože mám vypnuté sledování hladiny inkoustu.

Od: kuba331
Datum: 17.11.12 20:22

mě to nepomáhá,zásobníky jsou originály a kontrolky neblikají

Datum: 17.11.12 20:04

Mě se stalo, že ze zásobníku tiskárna nechtěla pouštět barvu. Mám Canon i6500. Zásobníky byly neorigo. Stačilo vzít špendlík nebo jehlu a ten kulatý filc zespodu zásobníku trochu posunout směrem ven. Pak se dobře dotýkal trnu na tiskové hlavě a dobře smáčel a tisková hlava dobře brala barvu a konečně tiskla.

Od: bmbx®
Datum: 17.11.12 20:47

gumídek.

tazateli tiskárna netiskne protože nerozpoznala inkoust a proto se blokla, to není otázka špatného nasávání inkoustu, ale špatného kontaktu čipu.

kuba:

chce to vybrat hlavu, otřít zlaté kontakty, otřít je i na čipech jednotlivých zásobníků a znovu sesadit, ledky na zásobnících musí červeně svítit, nesmí blikat.

Od: mkat®
Datum: 18.11.12 13:46

Asi hlupa otazka,ale dal si dole foliu z kazety?

Od: bmbx®
Datum: 18.11.12 15:24

Opět upozorním, že ani fólie nemá vliv na rozeznání kazety tiskárnou ;)

Datum: 18.11.12 17:05

Pokud by na kontaktech náplně byla fólie, tiskárna vyhodí hlášku o chybějícím zásobníku.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.