PS2 hry problém

Od: Datum: 29.06.16 19:49 odpovědí: 9 změna: 04.07.16 20:29

Dobrý den.

Právě jsme si včera zaplatily za playstationa 2 a zkusili jsme usb a nejde to.

Nezobrazuje se že by tam byl nějakej soubor .ELF.

Zkusili jsme také cd hru i swap magic a píše mi to: Plaese insert Playstation or Playstation 2 format disc.

Děkuji za odpověd 22aa.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.06.16 23:57

Jakou verzi PS2 máte? Ten Swap Magic máte doufám originál (1x pro cd, 1x pro dvd), že?

Ohodnoceno: 2x

Od: 22aa
Datum: 02.07.16 12:36

Mám PS2 fat zkoušel jsem vypálit swap ale nejde a nemám originál nevím kde ho v Mostě koupím.

Datum: 03.07.16 15:04

S vypáleným Swam diskem to určitě nepojede. Musíte mít lisovaný originál! Další otazka je, zda se dá ještě dnes běžně koupit v krámě. PS2 je přeci jen už letitá konzole.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.07.16 12:38

Jako já mám ps2 fat originální swap nemám a nevím kde ho koupit.

A vypálenej nejde.

Nepotřebuje to patch?

Datum: 03.07.16 15:06

Co si mám představit pod pojmem - patch? Existovalo více možností, jak hrát zálohované hry na PS2.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.07.16 17:35

Zkoušel jsem patchnout hru + vypálit tak přes img burn mě to vypálí video dvd což je pře img burn pěkná blbost.

A ne alcohol 120 mi to hází chybu.

Na ps2 hru vypálenou alcoholem mi to píše: Disc Read Error.

Datum: 03.07.16 18:48

Ano, pro některé způsoby zálohy hry je potřeba vytvořit image původního disku a potom ho dodatečně upravit pro další vypálení. Ale bez upravené konzole i takto vypálenou hru nelze spustit. Je potřeba určitá úprava buď konzole, nebo paměťové karty, tím se zruší určité ochrany původního zavaděče v konzoli.

doplněno 03.07.16 18:54:

Spíš otázka k zamyšlení. Je rentabilní upravovat takto starou konzoli, když její nominální hodnota je 50-100Kč (dnes jich je dost k nalezení i ve sběrných dvorech)? Není jednodušší si sehnat konzoli už upravenou k hraní takto vypálených her, kde není potřeba dalších zbytečných investic a času?

doplněno 03.07.16 18:59:

Pokud to myslíte s hraním vážně, sežeňte si PS3-PS4. Inovační skok je tam opravdu výrazný. Při spojení s FullHD televizorem je to uplně jiné hraní.

Datum: 04.07.16 20:29
Datum: 03.07.16 22:23

Pokud vím, tak Swap CD ani Swap DVD nevypálíš. Při použití Swap CD nebo DVD musíš mít na PS2 záslepky((( aby si to PS2 jako myslelo, že je zavřený i když ve skutečnosti ve otevřený jako ten díl jak se vyklápí). Po vložení Swap média a najetí se zadá volba, až se Swap medium zastaví vloží se disk- doufám, že to myslím správně. Jinak kup si originální hry a nemusíš toto řešit.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.