Skryté číslo

Od: Datum: 29.06.16 16:59 odpovědí: 3 změna: 29.06.16 20:26

Poradí někdo? Mně i přítele prozvonilo skryté číslo v rozmezí pár vteřin, opravdu jen kratičké prozvonění, obě naše čísla jsou vedená na něj u t-mobile,a jedno používám já už roky. To prozvonění se nám stává v rozmezí dvou- tří let. Myslíte že je to soukromá osoba,nebo spíš firma? Nebo něco nastaveno v telefonu? Máte zkušenost, dá se nějak dopátrat majitel? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.06.16 17:05

Pravděpodobně je to firma, která tímto způsobem prozvání všechna čísla a zjišťuje, která čísla jsou "živá", aby jejich seznam mohla prodávat dealerům čehokoliv.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.06.16 18:37

Jj jsou systémy na oveřování aktivních čísel, kolikrát je to tak krátké, že telefon ani nepípne, tak aby nikdo nevolal zpět až uvidí zmeškance bývá číslo skryto. Skryté číslo pojžívá taky PČR, ale ti zpravidla neprozvánějí :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.06.16 20:26

Tak jo,už mám jasno, děkuji všem

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.