Televizní drát

Od: Datum: 24.06.16 19:54 odpovědí: 6 změna: 05.07.16 12:11
Prosím poraďte. Tahal jsem televizní drát husím krkem a utrhl jsem ho, potom jsem ho tahal z druhé strany zpět a utrhl jsem ho taky. Takže teď mi leží televizní drát pod podlahou a mám ho utrhlý z obou stran a nevím jak ho mám dostat ven. Děkuji za každou radu.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.06.16 21:08

Tady se nám bude těžko radit, protože už není čeho se chytit.

Maximálně můžeš vzít jeden i druhý utržený kabel a naměřit, kde v podlaze je ten utržený kus. Musíš ale znát kudy vede v podlaze husí krk.

Když naměříš kde přibližně má být utržený kabel v podlaze, tak tam máš buď nějakou instalační krabici, na kterou jsi zapoměl a nebo musíš v tom místě husí krk vysekat z podlahy.

Ještě můžeš půjčit dekektor a s jeho pomocí zkusit najít zbytek drátu v podlaze.

Ohodnoceno: 2x

Od: jenda2
Datum: 24.06.16 21:26

Není na takové katastrofy rada. To vás nenapadlo, že se to rvát nesmí? Už nemáte husí krk. Takže musíte natáhnout koax v liště.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.06.16 23:13

Už jsem slyšel hodně,ale Televizní drát ,

To tak vypadá,že jsi protahoval manítka z této firmy a on se tam šprajcnul nožičkama a ručenkama : http://www.rychlydrat.cz/televize/

Ohodnoceno: 0x

Od: lego®
Datum: 24.06.16 23:53

Ten starej tam nech, pokud si nechces udelat novou podlahu.
A pak natahnout novy kabel k TV, jinudy.

Od: 111®
Datum: 25.06.16 08:39

jo ono tešlo silou tak jsi zkusil ještě větší sílu? jestlipak jsi mazal kabel alespoň Jarem při protahování, myslím že ne..

Od: pp
Datum: 05.07.16 12:11

Je třeba mazat, nejlépe se mi osvědčilo nafoukat do trubek před protahováním silikonový olej ve spreji (ne jiný, jiné mohou chemicky reagovat s pláštěm kabelu).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.