Fotoaparát- zpomalené záběry

Od: Datum: 17.06.16 20:49 odpovědí: 5 změna: 18.06.16 11:55
Dobrý večer,
mám telefon s androidem ve verzi 4.4 KitKat a zajímá mě, jestli je možné pomocí fotoaparátu vytvořit zpomalené záběry. Už to hledám celkem dlouho a nepodařilo se mi to najít, ale vím, že některé telefony to umí.
Pořadí mi někdo, kde to hledat?
Mám Lenovo p70. Žádný zázrak, ale špatný telefon to taky není

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.06.16 22:17
A co si představuješ pod pojmem zpomalené záběry? Nikdy jsem to neslyšel...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.06.16 22:56

Zpomalené záběry neznám. U videa spíš půjde o rychlost přehrávání. To hledej v možnostech přehrávače.

doplněno 18.06.16 00:03:

No prostě neznám. Tazatel zmiňuje fotoaparát, nikoli vysokorychlostní kameru. *nevi*

Datum: 17.06.16 23:41

Jak neznám? Tazatel má patrně na mysli třeba efekt z Mythbusters, jak letí kuře ze vzduchového děla a jsou vidět třepotající se záhyby jeho kůže. Prostě se to natáčí fest rychlostí a přehrává normální, takže tak. To ovšem mobilem nenatočí, na to musí mít kameru v ceně dvou luxusních aut.

Datum: 18.06.16 11:24

Že by Ti v Lenovu omylem namontovali vysokorychlostní kameru?*ua*

Od: jofa®
Datum: 18.06.16 11:55

Může zpomalit i z 25 či 50 snímků/s. To neusí být kvalita jako z vys. rychl. kamery. Někomu to třeba stačí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.