Datum na fotkách

Od: Datum: 17.06.16 18:28 odpovědí: 5 změna: 19.06.16 08:29

Dobrý den. Chci nastavit datum na fotky = Menu - klíč - VKOPÍROVÁNÍ DATA ( mám tam OFF), ale není to aktivní. Jak to napravit? Děkuji. Mám Nikon coolpix S9300.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.06.16 20:27

Nastavit ON

Ohodnoceno: 1x

Od: bmbx®
Datum: 19.06.16 08:29

ernie:

...mám tam OFF, ale není to aktivní...;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.06.16 20:47

Neviem i je to dobrý nápad to tam dávať,ťažko sa to potom odstraňuje.Ak kliknete na stiahnutú fotku už v PC pravým tlačítkom,tak sa tam dajú tie údaje nájsť.

Ohodnoceno: 2x

Od: hm®
Datum: 17.06.16 21:55

Do návodu (podrobného, ne jen "rychlý úvod") ses dívala? Vysvětlení bych čekal tam.

Ale jak psal @slavco31, ještě si rozmysli, jestli to tam opravdu chceš, patrně to už nepůjde odstranit, takže nebudou možné ani ořezy apod. (částečně odstříhaný datum by vypadal hodně blbě).

Datum: 17.06.16 22:06
Nedávat do fotek, časem to olituješ. Lze zpětně "dopsat" do fotky na základě exif informací v mnoha programech. V každé fotce je totiž uložen skrytě datum, čím foceno popř. kde...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.