Ladění sat.přijímače HS 3200 CIIR

Od: Datum: 06.06.16 08:51 odpovědí: 4 změna: 06.06.16 20:49

Dobrý den, vlastním 2x HD přijímače HS 3200 CIIR. Asi před čtyřmi měsíci mi na ně přišla aktualizace verze 3.03. Tu jsem aktualizoval a od té doby mám problémy. Nejdou spustit hry, které na něm byly, nejde spustit OTA atd. To jsem nepotřeboval, tak jsem tyto věci oželel. Ale nyní mi na přijímačích nejdou přemísťovat programy na jiné místa. Zkrátka - přemístit programy na jiné číslo se vymazalo a nemám možnost je seřadit podle potřeby. Zkoušel jsem restart, nepomohlo a pak jsem spustil tovární nastavení. Tím jsem si jen zpřeházel všechny programy. Teď jsem bezradný a nevím co s tím. Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.06.16 11:47
avatar

http://www.siamanswer.com/ดูคลิป/HOMECAST-HS-3200-CIIR-ladění-přijímače-pomocí-funkce-FIRST-INSTALL/vkuFcrztuB8

http://www.videotech.cz/homec…00-ci-ir-skylink-ready-p2742/

http://www.parabola.cz/forum/topic-88740/

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.06.16 20:49

Děkuji, moc jste mi pomohl, našel jsem na parabole podobný dotaz. Je potřeba jít na Fast Scan , naladit Režim seznamu předvoleb, který musí bý nastavený Uživatelem.

Datum: 06.06.16 12:17
avatar

neporadím co dělat se satelitním přijímačem, protože jsem ho taky jednou spravoval a dopadlo to tak, že musel přijít ladič. Ještě navíc mi lehce ironicky komentoval můj výkon. Od té doby vím, že tlačítko TOVÁRNÍ NASTAVENÍ se nikdy nemačká. Nikdy zde znamená skutečně nikdy, protože přijímač se vám upraví do stavu, jak vyšel odněkud z dílny. Zmiznou vám přednastavené satelity a transpondery a s nimi i ty programy které ještě hrály a podobně.

Zavolejte servis, protože spravovat rozvrtaný satelitní přijímač není práce pro amatéry, ale pro zkušeného televizáka.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.06.16 16:03
avatar

Je to přesně tak,jak píše "figurek".Jestliže nemáte zkušenosti s nastavením satelitu(podle dotazu soudím že ne),pomůže jen opravář televizorů.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.