Android root soubor nejde přenést na storage

Od: Datum: 05.06.16 16:50 odpovědí: 1 změna: 05.06.16 16:55

Dobré odpoledne,
Na svém mobilu mám docela málo místa a chci si stáhnout Hearthstone. Viděl jsem na youtube video jak se to dá udělat tak, že se na sd kartu přesunou soubory z data/data a dají na SD kartu do android/data a následně se to dá odkázat do prázdné složky data/data tím pádem to jde spustit a soubory bych měl na SD kartě, jenže jak chci cokoliv udělat tak se to vždy přeruší a nejdou přenést soubory a nejde ani odkaz, psalo mi to že ta sd karta nemá oprávnění, ale na další to dělalo to samé. Je taky divné, že to nejde dát do úložiště mobilu (sdcard01, kde mám dost místa). Existuje způsob jak to nějak vyřešit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 05.06.16 16:55

Jsou výrobci mobilů, kteří neumožňují přesun souborů na kartu. Přesuňte audio video soubory, mapové podklady by měly jít také, případně mapy odinstalovat a znovu na SD. Root soubory asi nepřesunete.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.