Reklama na toyota yaris + toyota víkend

Od: Datum: 31.05.16 20:51 odpovědí: 6 změna: 03.06.16 19:32

v této reklamě , hraje jedna písnička .

Neznáte její název?

díky , moc me to leží v hlavě :/

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 01.06.16 05:27

Dobrý den, reklamu nesleduji, tak jsem vyhledával. Vy tu reklamu nijak nepopisujete a ono jich je na tento vůz více. Pokud jde o tu reklamu, kde lidé v autě projíždějí Prahou a pokouší se o zpěv jedné písničky, tak to je Bruno Mars - Locked Out Of Heaven. Pokud je to ta reklama, kde zpívají různé písničky, tak tam jsou uvedeny názvy přímo v reklamě. Zdravím!

doplněno 01.06.16 14:57:

ggs - jak jsem psal, tak těch reklam je více a ani ten víkend není první. Tu současnou jsem v TV neviděl a na internetu nenašel. Pokud ji najdete Vy, tak vložte odkaz a kouknem se na to i třeba poradíme.

Ohodnoceno: 0x

Od: ggs
Datum: 01.06.16 14:46

bohužel , j to poslední reklama , a je k tomu připojen i toyota víkend 6 - 7 června

Ale i tak díky za snahu

Datum: 01.06.16 15:21

ja ho prave uz zkousel hledat , mohl bych to nahrat primo z tv

Od: anonymous
Datum: 02.06.16 20:15

Čau, jo taky jsem to hledal dlouho a to ještě před tou reklamou, ale pomocí té reklamy a mojí angličtině jsem zaznamenal něco want me a to napsal do google a tam to naštěstí vyjelo :D Jmenuje se : Jason Derulo - Want to Want me

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.06.16 17:25

už jsem nevěřil že to najdu , ale ty/vy jsi mě zachránil !

díky :D

Od: anonymous
Datum: 03.06.16 19:32

No a to jsem šel na tadytu stránku jen proto že jsem se nudil :D

Nz

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.