Televize se neustále zapíná a vypíná

Od: Datum: 31.05.16 18:01 odpovědí: 11 změna: 24.09.16 18:41

Zdravím mám tv samsung led a při zapnutí tv se asi po třech vteřinách vypne a zase zapne a takto neustále ..nemáte s tím někdo zkušenost? díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.05.16 18:40

Dělá to TV nebo ovladač? Projeví se to i když DO schováš?

doplněno 31.05.16 18:50:

Zapneš do sítě ... proč jsi ji odpojoval? Jak reaguje na vypínač na TV?

doplněno 31.05.16 19:07:

Zkusil bych ještě zkontrolovat všechna tlačítka na TV, jestli není některé trvale sepnuté, přilepené. Pak jedině servis.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.05.16 18:45

dělá to tv...z ovladače jsem vyndal baterky abych se ujistil jestli to nedělá on...Zapnu tv do sítě a jakmile se při zapnutí oběví logo okamžitě se zase vypne ..a hned zase zapne a po zobrazení loga zase vypne ..a pořád dokola

Datum: 31.05.16 19:00

protože mi to bylo poraděno abych zkusil tv odpojil cirka na minutu..na vypínač na tv reaguje tv se zapne a pak probíhá to samé co předtím ..vypne ,zapne ,vypne,zapne.

Datum: 31.05.16 19:09

vyzkouším díky

Datum: 31.05.16 18:43

Já vím co tím myslíte. Několikrát se mi něco podobného stalo na mém Samsungu. Zničeho nic se vypnul a následně zapnul. Stalo se i při aktualizace software a obávám se že to bude v brzské době asi častý problém.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.05.16 18:48

ano u samsungu ...mezi vypnutím a zapnutím je prodleva 3 vteřiny ...takže člověk se ani nedostane do menu nikam ..

Od: hk
Datum: 31.05.16 18:49

Pokud zapínáte ovladačem - zapněte a v ten okamžik vyndejte baterku z ovladače.

Datum: 31.05.16 18:56

udělal jsem jak píšete...žádná změna ...začne blikat červená dioda tv se zapne jakmile naskočí obraz dioda zhasne a tv se vypne...po cirka 3 vteřinách začne dioda zase blikat tv se zase zapne a po naskočení obrazu zase vypne ..a to pořád dokola dokud to neodpojím ze sítě

Od: lllu
Datum: 22.09.16 18:13

Dobrý de, mám stejný porblém, můžu se zeptat, jestli se vám to nějak podařilo vyřešit?díky moc.

Datum: 22.09.16 22:56

Pravděpodobně vadné elyty ve standby zdroji.

doplněno 24.09.16 18:41:

BMBX: a zdroj, který trvale napájí ten IR přijímač není stby. Tak jo, no.

Od: bmbx®
Datum: 22.09.16 23:37

Proč ve stby zdroji? Od dob co se používají spínané zdroje z vysokou učinností, takže s malým odběrem přijímače IR ovládání mají i malý odběr z elektrické sítě se stby zdroje nepoužívají.

Může to být ten nejmenší elyt ve zdroji, je součástí elektornické pojistky zdroje a dělá zpoždění. Jakmile se zvedne odběr díky naběhnutí TV měl by zpozdit reakci pojistky, než se odběr ustálí, už jsem se s takovou závadou setkal, ale 3sec. mi přijde dlouhá doba.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.