Někdo zkušený přes net

Od: Datum: 30.05.16 13:05 odpovědí: 3 změna: 30.05.16 14:32

Ahoj. Chtěl sem se zeptat zkušených co už si pořídili z internetového odchodu elektroniku. Měl bych zájem koupit nový mobil Htc one m8 a v plánu bylo ho zakoupit v prodejně Mobil pohotovost. No ale co čtu ty recenze. Tak hledám nějaký obchod na který, je opravdu spolehnutí. Máte někdo kladné zkušenosti s prodejem?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.05.16 13:56
Mam vsechno z alzy nebo primo od operatora, vsechny telefony odemykam a rootuju... takze uz je mi pak jaksi jedno, kde jsem to koupil, ale asi bych tel. dokazal vratit do puvodniho stavu... tezko rict, jeste jsem to nemusel resit.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.05.16 14:21
Nevím jestli mobil abulace je totéž jako mobilní pohotovost ale těm bych řadil se vyhnout obloukem stejně jako mobilky cz

Datum: 30.05.16 14:32

Mobilní pohotovost má i kamenné prodejny http://www.mp.cz/prodejny takže by nemusel být problém. Osobně nakupuji v TS Bohemia (Alfacomp), Alza...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.