Rozbitá dvířka od mrazáku

Od: Datum: 26.05.16 10:14 odpovědí: 7 změna: 29.05.16 11:08

Zdravím,

nastěhoval jsem se do nového bytu a je zde starší lednička s malým mrazákem. Bohužel u mrazáku je rozbité zavírání dvířek (viz. foto). Nacpal jsem tam párátka, aby dvířka od mrazáku vůbec aspoň trochu těsněli. Myslím, že není moc dobré pokud ty dvířka netěsní. Prosím o radu co s tím, popřípadě zda se dá koupit pouze to zavírání (bez nových dvířek).

Moc děkuji za rady..Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.05.16 10:18

zavolejte si do servisu nahlašte značku lednice a poptejte

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mikes
Datum: 26.05.16 16:25

měl jsem přesně stejný problém s tímto ne příliš podařeným zavíráním.řadu měsíců jsem oslovoval opravny i obchody,jelikož se již tyto ledničky do republiky nedovážely,tak nebylo možno náhradní dvířka sehnat a protože lednička je fungující a i po více,jak deseti letech mi je stále sympatická,rozhodl jsem se k radikálnímu řešení.nevím,jaký máte typ (já mám LG),ale jestli dobře vidím ani u vás nebude problém ji upravit.chce to trochu manualní zručnost a risku.přikládám obrázky,protože popis by asi byl komplikovaný byť možný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.16 16:24

To je velmi super řešení.. :) Bylo by možné Vám napsat zprávu o nějaké bližší informace?

Od: mikes
Datum: 28.05.16 16:11

teď jsem se na ty dvířka znova díval.nejeví se mi,že by byla prasklá ta klipsa,pokud péruje a funguje asi by stačilo přilepit na stěnu kousek hmoty,jako zarážku (vteřinové lepidlo) (co je to ten kus s těmi vruby a co je to ten červený puntík).jinak ještě zkuste navštívit sběrné dvory

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.16 18:26
Ano ta klipsa funguje,pouze chybí zavírání.. Nevím jak bych měl nejlépe utesnit ty dvířka. Jinak ten červený čudlík je zbytek od toho zavírání..
Od: mikes
Datum: 29.05.16 10:21

podívejte se na zarážku na stěně u mé ledničky,taková by měla být na stěně (tam co máte špejle) nalepena tak aby až klipsa zapadne dvířka těsnila,možná ta západka byla přilepena v tom výlisku a někam se zatoulala.okoukněte nové ledničky v obchodě,přiznám se,že už vám nemohu lépe poradit.dejte sem zprávu,jak jste to vyřešil!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.16 11:08

Musím vymyslet nějakou zarážku, která ta dvířka bude držet.. :) Až na něco přijdu nebo vytvořím hodím to sem..

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.