Jen zvuk z filmů

Od: Datum: 20.05.16 18:38 odpovědí: 9 změna: 22.05.16 12:55
Dobrý den,
Zajímá mě, jestli existuje aplikace pro přehrávání videa při vypnuté obrazovce na smartphonu. Rád filmy jen poslouchám, a když někam jdu, tak nepotřebuji, aby mi hrála i obrazovka a žralo to baterii.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.05.16 19:08

Nejjednodušší je zkonvertovat a do telefonu nahrát jako MP3.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.05.16 19:43

Poslech filmů máme vyřešen. Ještě zbývá sledování hudby )

Datum: 20.05.16 20:43

AoA audio extractor

Od: bour
Datum: 20.05.16 22:06

pokud se dotaz zredukuje na primitivní extreakci hudby z souboru, pak bohatě stačí zadarmo ffmpeg -i film.mp4 -c copy -vn hudba.m4a

Datum: 20.05.16 22:35

Na Slunečnici je program - Formát Factory

Tam dávám videa s hudbou z youtube a konvertuju je na mp3. Dělá se to s užasnou rychlostí, jako blesk. Možná by to bylo také řešení...

Od: ben®
Datum: 20.05.16 23:17

Dobrý den, konvertovat ("vytáhnout") zvuk z filmu je jedna věc a poslech zvuku v mobilu s vypnutou obrazovkou je druhá věc. Nejsem si jistý, jestli přehrávač zvuku v mobilu nebude vyžadovat zapnutou obrazovku - takže, toto asi řešení, které chce tazatel, nebude. Zdravím!

Datum: 21.05.16 00:40

ne, vetsina audio prehravacu ma widgety pro zamykaci obrazovku, plochu apod napriklad genialni MixZing, ktery je ze vsech Powerampu a podobnych aplikaci, co jsem zkousel, nejlepsi a pritom je zdarma

Datum: 21.05.16 00:10
V přehravači Poweramp jde spustit film, přehrává jen audio, video není vidět vůbec. Nevím přesně jaké formáty fungují.

Od: vernon
Datum: 22.05.16 12:55
Spustit bez obrazu to lze, ale nedokáže to běžet při vypnutém displeji...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.