Spálení motoru u vysavače

Od: Datum: 19.05.16 18:08 odpovědí: 3 změna: 20.05.16 10:52

Proč se někdy spálý motor na vysavači? Jak tomu předejít?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.16 20:26
avatar

Nejčastější příčina toho, že se motor ,,spálý´´ je běh vysavače s ucpaným sáním. Jeho motor je chlazen vzduchem, který vysavačem prochází. No a při ucpání sání neprochází nic, tudíž nic motor nechladí, takže dojde k přehřátí a spálení.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.05.16 21:17

Nejlépe předejit tomu,je nekupovat.cha cha.Ale tet vážně.Už není ta doba,kdy se dělalo vše precizně.Dnes to dělají stroje,a prodejci se snaží,aby jste je kupovali co nejčastěji.Snaží se,aby výrobek vydržel pouze do záruky.A proč se spálí motor?Přehřívá se.Dávají tam plastové domky na ložisko,nebo i méněhodnotné uhlíky.Jinak na rovinu.Nejde tomu předejit.Jedině ho rozebrat a převinout.Někdy je totiž i špatná izolace drátů,a stači jenom větší vlkost okolí a je fuč.I s tímto jsem se setkal.Myslíte si totiž,že kupujete kvalitu.Nikoliv.Vše je meid in China.Jenom platíte za značku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jan*
Datum: 20.05.16 10:52
Já myslím staré dobré ety ze 70.let

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.