Nevím co to je :D

Od: Datum: 28.04.16 13:53 odpovědí: 3 změna: 28.04.16 21:51

Dobrý den, chci se jenom zeptat jestli to je promáčklý nebo prasklý nebo tak něco. :D

Dnes jsem byl ve škole a měl jsem mobil celou první hodinu v zadní kapse, ale když jsem ho o přestávce vyndal byla u prostřed displeje takový skvrna :D Vypadalo to jako tygří kůže :D :D Nebo nějak do takové barvy jako tygr prostě. Když jsem po tom jezdil prstem tak se to trochu hejbalo. ( Nemám žádnou folii ani sklíčko apod. Jenom čistý displej.) a když jsem trošku tlačil a jezdil pořád prstem tak se to zmenšovalo až to uplně zmizelo a už to tam neni. Třeba to bylo tím, že se nějak ohnul ten mobil jak jsem na něm seděl nebo tak nějak. Nevíte náhodou co to bylo? :DD

Mám THL T6s

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jsiblb
Datum: 28.04.16 16:10

Hah. prostě sis zpocením a teplem navlhčil mobil a krystalky z displeje se díky tlaku a vlhkosti "nalepili" na sklo

Ohodnoceno: 2x

Od: stardeathhd
Datum: 28.04.16 20:54

Tak díky moc za odpověd. Už jsem se bál, že jsem to promáčk a už jsem si říkal, jak to vysvětlím rodičům :DD

Od: rumprprcan
Datum: 28.04.16 21:51
Misto mobilu bys mel vysvetlovat ty smajliky za kazdym slovem kor v nazvu temata.
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.