Aplikace waze, neznámá aktuální poloha

Od: Datum: 21.04.16 21:06 odpovědí: 4 změna: 21.04.16 22:52

Zdravím, dnes jsem si do svého telefonu Huawei P8Lite stáhl aplikaci Waze, po registraci a nastavení bohužel stále nemůže najít mojí polohu. GPS i Mobilní data mám zaplé. GPS fungují bezproblémově dle GoogleMaps i map od Seznamu, které přesně vědí kde se nacházím. Ale Waze netuší. Zkoušel jsem aplikaci i přeinstalovat, ale problém stále stejný.
Budu rád za každý tip, v čem by mohl být problém.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lokol
Datum: 21.04.16 22:00
Toto je vše co se mi zobrazí. Žádná mapa nic.
Datum: 21.04.16 22:08

Zkusil bych ještě jednou aplikaci odinstalovat a pomocí nějakého souborového manažera (já používám Total Commander) v paměti telefonu smazat složku "waze" (já ji mám hned v kořenovém adresáři interního úložiště). Poté aplikaci zkusit znovu nainstalovat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.04.16 22:44

Po odinstalování mi total commander už nenašel v telefonu žadnou složku waze, ani nic co by tohle slovo obsahovalo, takže předpokládám že v telefonu nic nezůstalo.
Waze jsem znova stáhl a nainstaloval a opět se mapa nezobrazí a hlásí neznámá aktuální poloha.

Datum: 21.04.16 22:52

Už je vyřešeno. V oprávnění aplikace bylo zakázáno zjištování polohy pro waze. Děkuji.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.