Nokia,neotevřu galerii.Je to baterkou?

Od: Datum: 21.04.16 11:35 odpovědí: 5 změna: 21.04.16 17:27

Mám Nokii C2-01. Baterku v ní necelých 5 měsíců. Zas tak moc nevolám. Jen obrázků tam mám až moc. Chtělo by to většinu vymazat, už se pomalu otvírají. Jenže, jak za ně kliknu,že otevřu galerii, tak se ukáže zelená čára- aktualizuji, a ta probíhá dlouho, minuty a nic. Když to chci raději ukončit, mobil klekne a musí znovu na nabíječku. Jak se k obrázkům dostat, aby se daly umazat? Daj se přehrát na jiný mobil, jestli tenhle bude poruchový? Na některých mi hodně záleží.Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 21.04.16 11:44

Když budte mazat fotky, mějte mobil v nabíječce. Pokud je vadná baterka, tak by neměl být problém, protože napájení je ze sítě.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.04.16 12:22

Máte fotky na SD kartě nebo ve vnitřní paměti telefonu. Pokud jsou na SD kartě, tak bych ji z telefonu vyndala a zkusila dát do jiného telfonu nebo do PC. Pokud blbne telefon, zkusila bych postup vi níže:

Obnovení standardního nastavení Chcete-li vrátit výchozí nastavení přístroje, zvolte možnost Menu> Nastavení> Obn. stand. nast.. Chcete-li obnovit všechna nastavení, aniž byste odstranili osobní data, zvolte možnost Pouze nastavení. Chcete-li obnovit všechna nastavení a odstranit osobní data (kontakty, zprávy, soubory médií, aktivační klíče atd.), zvolte možnost Vše.

Možná bude potřeba telefon aktualizovat: Aktualizace softwaru přístroje z přístroje Chcete zvýšit výkon přístroje a získat aktualizace aplikací a skvělé nové funkce? Software aktualizujte pravidelně a získáte z přístroje to nejlepší. Přístroj můžete nastavit tak, aby aktualizace kontroloval automaticky. Zvolte možnost Menu> Nastavení. 1 Zvolte možnost Telefon> Aktualizace telefonu. 2 Chcete-li zobrazit aktuální verzi softwaru a zkontrolovat, zda je k dispozici aktualizace, zvolte možnost Inf. o současném SW. 32 Další nápověda 3 Pro stažení a instalaci aktualizace softwaru zvolte možnost Stáh. SW telefonu. Postupujte podle pokynů. 4 Pokud byla instalace po stažení zrušena, zvolte možnost Instal. aktualiz. SW. Aktualizace softwaru může trvat několik minut. Jsou-li s instalací problémy, kontaktujte provozovatele služby. Automatická kontrola aktualizací softwaru Zvolte možnost Aut. aktualizace SW a zadejte interval zjišťování dostupnosti nového softwaru. Váš poskytovatel služeb může aktualizace softwaru zasílat do přístroje bezdrátově (síťová služba). Aktualizace softwaru přístroje z počítače K aktualizaci softwaru přístroje můžete použít sadu Nokia Ovi Suite v počítači. Potřebujete kompatibilní počítač, vysokorychlostní připojení k internetu a kompatibilní datový kabel USB pro připojení přístroje k počítači. Další informace a sadu Nokia Ovi Suite ke stažení najdete na webu www.ovi.com/ suite

Celá iživatelská příručka zde: https://www.o2.cz/_pub/58/2/2…_797945_Nokia_C2_01_UG_cs.pdf

Ohodnoceno: 2x
 
Od: martinkasik
Datum: 21.04.16 12:41

Problém otvírání galerie, když je mobil v nabíječce, trvá. Nic se neotevře. Jakmile odpojím, mobil zcela zhasne, zčerná a na nic nereaguje. Po dlouhé chvíli zasvítí a dá se s ním volat. Zajdu na servis. Nemám ty podmínky, co uvádíte. Každopádně díky!

Datum: 21.04.16 14:21
avatar
To nemáš kabel na připojení k počítači? Po připojení se ti musí nechat zobrazit obsah složek a nechat přetáhnout jejich obsah. složka s fotka má bude mít název photos images Camera nebo Dcim. pokoušet se o navrácení továrního nastavení bez znalosti problematiky smrdí totální ztrátou nastaveni a soukromých dat včetně fotek.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: martinkasik
Datum: 21.04.16 17:27

Fotky jsou na kartě, nepříjdu o ně . Mobil shledali poruchový.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.