Fotky v mobilu

Od: Datum: 17.04.16 20:13 odpovědí: 10 změna: 18.04.16 13:27
avatar

Dobrý den.V mobilu Prestigio 4044 Dual SIM mám několik fotografií.Chtěl jsem si dnes,jako několikrát předtím,přesunout do mobilu z PC nějaké další a najednou ty, co v mobilu už jsou, se mi neobjevují.Jsou na SD kartě.V mobilu se objeví v pořádku,ale když ho propojím s PC,kliknu v Můj počítač na SD kartu,otevře se mnoho složek,ale fotky ani v jedné nejsou.Ve složce filmy,mám 4 videoklipy,ty se objeví,ve složce vyzvánění mám 5 znělěk,které jsem si vytvořil,ty se taky objeví.Když se podívám do složky Pictures,objeví se složka je prázdná.Nevím jistě jestli jsem to měl právě v této složce,ale na 99% ano.Pro jistotu jsem se díval i na úložiště telefonu, ani tam nic není.Ve vlastnostech mám nastaveno zobrazovat všechny položky.V mobilu se objevují normálně.Beví někdo prosím,kde je chyba?Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 17.04.16 20:16
avatar

Dobrý den, mám otázky. Je v tom mobilu vidět i cesta k fotkám (ve které složce jsou)? Jde ty fotky v mobilu přesunout (zkopírovat) jinam v mobilu - a potom je na tom místě také najít v PC? Zdravím!

doplněno 17.04.16 20:51:

No, já bych řekl, že na SD kartě nemohou být, protože jsou přímo v mobilu (vnitřní paměti - úložišti). Předpokládám, že po připojení mobilu k PC (pod OS Windows) ta Storage není viditelná, tak tam s tím neuděláte nic. Podívejte se v nastavení mobilu, kam máte nastaveno ukládání (fotek) - zda na SD kartu či ne. A z té Galerie jde něco s fotkou udělat?

doplněno 17.04.16 21:45:

ještě se podívejte přímo na nastavení pro fotoaparát - tam já mám ve svém "nechytrém" mobilu možnost, kam ukládat fotky. Tedy, jedno nastavení mám pro soubory (na kartu) a další je u fotoaparátu (a také na kartu). No, třeba Vám ještě někdo poradí - já už asi ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.16 20:31
avatar

Bene zjistil jsem tohle.Když kliknu na nějakou z fotek přímo v mobilu a dám podrobnosti,tak se objeví:cesta://storage/Phone storage/Obrázky/název obrázku,jak jsem ho pojmenoval.Jenže takováto složka se mi na SD kartě nezobrazuje.Pouze obrázky,ale ta je prázdná.Možnost přemístit proto není.Najdu ty fotky pouze v galerii.

Datum: 17.04.16 21:14
avatar

Já jsem pochopil z té cesty,že by měly být v úložišti mobilu,ale nastaveno mám ukládání na SD kartu od samého začátku.Ano máte pravdu ta cesta není viditelná.V té galerii jde foto různě otočit a oříznout.Přemístit ho nelze.Budu se asi muset smířit s tím,že založím novou složku na SD kartě.Ale nechápu co se stalo,protože už rok a půl přemisťuji fota přes PC do mobilu a určitě tam ještě asi před 2 měsíci ta složka byla.Dokonce jsem tam jednotlivá fota pojmenoval.

Datum: 17.04.16 21:55
avatar

Tam mám nastaveno na SD kartu.Ještě si s tím budu chvíli hrát a uvidím.Děkuji za ochotu a čas.

Od: isteron
Datum: 17.04.16 22:04

Ja mám vo zvyku foto z mobilu prekopírovať na prac. plochu pc, tam to pomenujem, upravím a presuniem na externý disk. Ten má kapacitu 500 GB, prípadne keď mám nejakú sériu jednej tématiky, napálim na dvd. Na mobile to nenechám, ten mám menšiu kapacitu pamäte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.16 22:51
avatar

Já těch fotek mám asi 40,tak je mám jen v mobilu.

Od: kakamila
Datum: 18.04.16 11:18

Pošli si je přes bluetoth...nebo si je překopíruj do jiné složky...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.16 13:27
avatar

Dobrý den.Už jsem to vyřešil,viz níže.Ale v PC stejně nemám bluetoth,pouze v mobilu.Díky za radu.

Datum: 18.04.16 10:58
avatar

Stáhněte a nainstalujte do PC program Apowersoft Phone Manager a ten samí program do mobilu z Google play, následně toto spárujte a uvidíte kolik fetek tam máte a můžete je stáhnout.


doplněno 18.04.16 11:10:

http://search.seznam.cz/?q=apowersoft+phone+manager&oq=apowersoft+phone&sgId=9vJzRBI0L-Z1XXo_xGklDOwokSp7Tn47knRaYGmNkq%3D%3D&thru=sug&su=c&sourceid=Homepage_17644

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.16 13:25
avatar

Dobrý den.Já jsem to vyřešil tak,že z galerie jsem ty fotky poslal na svůj mail,tam stáhnul do složky a následně v PC přesunul do složky kterou jsem vytvořil na SD kartě v mobilu.Jen mě pořád nejde do hlavy,kam se ta složka poděla,resp.ty fotky z ní.Několikrát jsem tam fota přidával a jsem přesvědšený,že jsem je v PC přetahoval do složky obrázky.Ta ale je teď prázdná.Vytvořil jsem novou a označil "foto".Jen doufám,že někam časem zase nezmizí.*smich*Ale ten program co jste poslal odkaz asi vyzkouším.Díky.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.