Nejde zvuk u AV Reciever Onkyo TX-SR600E

Od: Datum: 17.04.16 10:21 odpovědí: 4 změna: 26.04.16 10:41

Dobrý den, dostal jsem tento reciever a nevím co s ním je. Při zapojení repro a dvd přes coaxial jen v repro mírně šumí a nic není slyšet a tak to dělá i u tuneru a dalších. Při přidání hlasitosti je to stejné nemění se to. Nevíte kde by mohla být chyba?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 17.04.16 10:25
avatar

Dobrý den, já bych se podíval jako první, zda není přepnuto na sluchátka a pokud je možnost připojení dvou reprosoustav, tak vybrat ty připojené. Zdravím!

doplněno 17.04.16 18:13:

Takže, někde je chyba. Buď v zapojení kabelů nebo v obsluze přístroje či přímo v tom přístroji. Zeptal bych se toho, kdo přístroj daroval, jak měl zapojeno a jestli vše fungovalo.

Jinak zřejmě těžko takto dálkově radit. Ještě zkuste zvuk na sluchátka, jestli něco uslyšíte.

doplněno 26.04.16 11:38:

michaljuden - vraťte ten přístroj zpět dárci se slovy, ať si ho někam strčí, když nefunguje .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.16 18:05

Tak když přídávám odebírám na hlasitosti tak v tom lupe, tak zvuk v repru jde, ale když si něco pustit tak je to hluchý jak jsem psal.

Od: jofa®
Datum: 17.04.16 19:12

Mohu se zeptat, co jste tam zapojil za reprosoustavy, lidově reprobedny? Ono je divné, že tam při střední hlasitosti slyšíte šum. U takových lepších recievru by žádný šum ani slyšet neměl. Je mi to divné a tak pro zkoušku jsem si přepínall u svého recievru 130W různé vstupy a ani na max vytočenou hlasitost jsem žádný šum nezaznamenal.Zanedbatelný šum na středotónovém repro, ale ucho až na membráně. Může být poškozen ovladač hlasitosti či jeho zapojení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.04.16 10:41

Tak jsem to zkoušel zapojit na DVD přehrávač na Analog a zapojení repra na center a přepnutí na Dolby ProLogic jde tam slyšet slabě zvuk a chrčí to, na hlasitost to nereaguje i při snížení hlasitosti na nulu to jde pořád slyšet a když se to přepne na jinou volbu třeba VIDEO3 furt to jde slyšet i když by už nemělo.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.