Datové přpojení, aplikace

Od: Datum: 16.04.16 12:35 odpovědí: 1 změna: 16.04.16 13:44

Dobrý den,

Zhruba před týdnem se mi do mého mobilu nainstaloval nějaký vir, když jsem byla připojená na wifi na facebooku. V té chvíli se mi samovolně začaly do mobilu stahovat různé aplikace, zejména pornografického obsahu. V nouzovém režimu jsem poté odinstalovala veškeré aplikace, které byly navíc, či byly antivirákem označeny za škodlivé. Deaktivovala jsem některé doplňky android, protože taky byly údajně škodlivé. Jenže některé z těch aplikací se další den nainstalovaly samy, tak jsem je opět odinstalovala a o pár hodiny byly zpět. Nevím co s tím dělat, jsem celkem zoufalá. Od té doby ám také problém s datovým připojením. Nemám předplacená žádná data, nikdy se mi to samo nezapnulo. Jenže od doby co se mi nainstaloval tenm vir, se mi začalo samovolně zapínat datové připojení, takže ho vždy vypnu a o pár hodin později se samovolně opět zapne. Omezila jsem datové přenosy, kde to jen šlo, jenže některé omezit nejdou. Když je datové připojení zaplé, tak to navíc strašně žere baterku, dříve jsem byla zvyklá, že mobil bez nabití vydržel s klidem 10 dní, dnes to bylo s bídou 12 hodin. Dá se to nějak vyřešit doma, nebo bych se měla jít zeptat na pobočku mého operátora? Jsem z toho zoufalá, mobil mám pouze půl roku a rodiče mi jej koupili k narozeninám, je mi hrozně líto, že za to dali tolik peněz a já ho svým nezodpovědným přístupem zkazím.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.04.16 13:44
avatar
Tovární nastavení. Vše smazat. Instalovat jen z google play. Předpokládám, že tazatel je chudák, který nemá pár desetikorun na appku a pak si zasviní systém viry v cracknutých věcech. Jinak se totiž vir do mobilu nedostane.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.