Instalace CyanogenMod 12,0

Od: Datum: 02.04.16 14:49 odpovědí: 5 změna: 04.04.16 23:13

Dobrý den,

chci se zeptat někoho zkušeného, v čem dělám chybu, chci nainstalovat CyanogenMod 12,0 na telefon Samsung Galaxy S III mini.

Telefon je rootnutý, je na něm nahraný ClockworkMod.

Stáhnul jsem si ROM z fóra XDA Developers: http://forum.xda-developers.c…rom-cyanogenmod-12-1-t3071937

Instalace po chvilce zkončí chybou. Přikládám foto. Pokud je potřeba dodat ještě nějaké informace stačí říci.

Velice rád, bych měl v této problematice jasno.

Děuji za vaše rady :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.04.16 16:33
Kdysi jsem řešil galaxy tab a bylo nutno použít clockworkmod určiré minimální verze. Nakonec jsem použil twrp, který je ovládán v gui.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.04.16 08:34

Vyzkoušel jsem nahrát CyanogenMod i přes TWRP, dopadne to stejně. Chybou status 7. Pokoušel jsem se nahrát i starší CyanogenMod vše pořád končí chybou status 7. Znovu jsem kontroloval správnost verze. Samsung Galaxy S III mini (i8190N) všechno souhlasí. Nějaké další nápady?

Datum: 03.04.16 09:27
Chyba 7 by měla být nesprávné zařízení, zkontroluj ještě jednou kompatibilitu přesně s tvým telefonem.
doplněno 03.04.16 09:31: Možná máš také špatné recovery.

Datum: 03.04.16 16:53

CyanogenMod stahuji ze stránky http://novafusion.pl/downloads/

Pro kontrolu přikádám obrázek. Myslím, že verzi stahuji správnou.

Můžeš mi trochu objasnit "špatné recovery"?

Vyzkoušel jsem poslední verzi TWRP i ClockworkMod.

Datum: 04.04.16 23:13
To je divné. CM obsahuje skript, který při startu instalace zkontroluje, zda je zip určený pro to zařízení.
Status 7 se objeví pokud je zařízení špatné.
Zkus ještě soubor stáhnout znovu. Když nepomůže ani jiná nebo starší verze ze stejného webu, zase napiš, vyřešíme to! *placni*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.