Výběr kvadrokoptéry

Od: Datum: 28.03.16 21:31 odpovědí: 9 změna: 31.03.16 17:21

Zdravím, u známého jsem viděl drona. Díval jsem se že existují i opravdu drahé s kamerama, přes 40 tisíc. Na to opravdu nemám :-D Hledám spíše něco menšího na hraní doma i venku. Najde se tu nějaký odborník co se v tom aspoň trochu vyzná? Max tak do dvou tisíc bez kamery.. Díval jsem se na https://www.rcprofi.cz/rc-dron-syma-x5.html . Podle recenzí a videí vypadá celkem slušně. Ale nevím čím se mám při hledání řídit. Proto bych chtěl poprosit někoho z vás. Děkuji moc za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.03.16 21:40
Dron za dva litry jsou naprosto vyhozené peníze, věř mi... Těch 8minut letu nedosáhneš nikdy.
Ohodnoceno: 0x

Od: dron
Datum: 28.03.16 22:13

Ten známej myslím říkal že stál okolo 1500 kč a srandy opravdu kopec :-D Nějaký baterie bych klidně taky koupil Myslíte že za 2 tisíce je to na nic? Proč?

doplněno 28.03.16 22:22:

A co by jste doporučil na ven i domů?

Od: kali
Datum: 28.03.16 21:45

Pravda, dosáhnete třeba 7 minut :-D :-D Osobně mám Symu X5SW včetně kamery. V Číně za ní chtěli nějakých 50 dolarů. Baterie stojí taky poměrně málo, takže jich mám 8 a vyhraju si jako malej :-D Pro zábavu ideální, ale dá se s tím kouknout i třeba na tašky za komín :-D

Datum: 29.03.16 12:15

Ta Syma X5 je na vyblbnutí dobrá, kdyby jsi koupil na DX máš ji za ty prachy i s kamerou. A když k tomu koupíš ještě sadu baterek, tak tě bude dřív bolet za krkem, než to bude bez šťávy.

Datum: 29.03.16 17:47

Celkem zajímává stránka, líbí se mi doprava do ČR zdarma a ta malá cena.. Jen co mě zaskočilo je že tam je baterka 50mAh. Není to trochu málo když v ostatních modelech z jiných stránek je 500 mAh?

Datum: 29.03.16 18:35

To bude překlep, bude tam ta 500. I podle doby provozu a nabíjení.

Datum: 29.03.16 19:30
Datum: 30.03.16 16:55

Tady je docela problém nízký "podvozek". Ozubený kolečka od motorku jsou celkem náchylný k opotřebení pokud se do nich namotá třeba silnější tráva, na to je ta Syma lepší, je vyšší. A ani ten rám není žádná sláva, je to nějaký polystyren a jak to někde narazí nebo spadne rádo to praská. Syma je plast a snese celkem velký rány. A dá se s ní lítat i doma v pokoji, s Intruderem to moc nejde, je to už velký. Měl jsem obě, a volil bych tu Symu.

Datum: 31.03.16 17:21

Ještě poslední.. :-D Co říkáte na tohoto drona? https://www.alza.cz/hracky/kv…a-vista-uav-bila-d4008833.htm .. Přijde mi takovej kvalitnější než ostatní.. Dron je pěkně zabalený, vše vypadá tak kvalitně.. Díval jsem se jak na to nějaký člověk šlálp a dron se jen prohl a vše v pohodě. Dost se mi líbí velká kapacita baterie a že se dá koupit u Alze.. A náhradní díly u rcking Tady je myslím oficiální stránka http://www.dromida.com/drones…/dide03xx-vista-uav/index.php

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.