Citlivý dotykový displej

Od: Datum: 27.03.16 19:24 odpovědí: 4 změna: 27.03.16 23:47

Zdravím ..Občas mi telefon sám od sebe reaguje a zapíná libovolně dlaždice a posouvá se ...A hlavně při volání ..když chci někomu zavolat ,tak mi sám od sebe vypne mikrofon,posune se na jinou stránku vypne se.atd ... může na to mít vliv ,když se ozve hlas operátora a tou vybrací se to samo od sebe pouští?..Nemůže to být třeba tím ,že je dotykové sklo moc na těsno..poraď te prosím..jsem laik takže nevím..možná ,že tu plácám hlouposti..děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.03.16 19:29

předpokládám že máte windows phone. v nastavení si upravte citlivost dotykového displaye.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.03.16 21:28

To jsem zkoušel ..jsou tam dvě polohy citlivosti...nizká nebo vysoká. ať nastavím jakoukoli je to pořád stejné..děkuji

Datum: 27.03.16 22:17
Při volání by ti měl ostatní nepotřebné funkce blokovat proximity senzor. Ten má v popisu práce poznat že voláš a odstavit dotyk abys si uchem nespouštěl nějaké funkce které by s voláním kolidovaly. Buď máš senzor vypnutý nebo mrtvý.
doplněno 30.03.16 19:08: No on může být v pořádku a reagovat na ruku v určitém úhlu ale nemusí brát na uchu. Stačí mít na displeji ochrannou fólii a při lepení ji trošku posunout.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.03.16 23:47

díky za odpověď ale když vytočím číslo a dám ke sluchátku ruku displej zhasne tudiž senzor funguje ...děkuju

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.