Jaký satelitní přijímač?

Od: odpovědí: 7 změna:

Prosím o radu, z důvodu starého satelitního přijímače , který není schopen přijímat DH rozlišení potřebuji nový, kompaktibilní se Skylinkem, na jejich stránkách nabízí dva tipy:Synaps ZR 300 a Multibox HD.

Rozdíl v ceně je cca 500,- Kč, máte někdo z těmito přístoji zkušenost, popř. poradíte který vybrat?

7 odpovědí na otázku

0x

rodiče mají mascom a zatím spokojenost.

0x

Já mám doma HD-Box a dost dobrý. Za ty peníze super.

Ty potřebuješ aby to umělo Irdeto, ale umí už snad všechny slušně vychovaný přijímače.

0x

Ten dražší je na 12V

0x

My jsme před pár dny jsme koupili sat.přístroj Gosat GS 7060 HDi kompaktibilní se Skylinkem v prodejně Atos za 2990kč,dá se koupit za stejnou cenu přes více eshopu, dle hodnocení na Heurece by měl byt dobrý.Připojit lze snadno a programy už setřídi sám za pár minut...za nás spokojenost.

0x

V dnešných dobách rýchlych zmien by som kúpil satelitný prijímač s čo najväčšiou kompatibilitou na čo najväčši počet satelitných poskytovateľov.Parabola sa dá vždy otočiť inam,no ak sa nedá vymeniť dekodovací modul,tak je to akokeby viazanosť.Prijateľnou možnosťou sú digitálne prijímače podobné tomúto.: abcom.sk/...

Tento má aj voľný slot a na internete už je info ohľadom skylinku,že začne vysielať svoju ponuku po internete,no kodovať to bude vo Viacces,čiže po prípadnom zakúpení modulu a karty a stabilnom internete odpadne používanie satelitnej antény.

0x

Pokud máte kartu Skylink typu Irdeto ICE, tak bych se na nějaký jejich certifikovaný přístroj vykašlal a vzal si o polovinu levnější s UNI čtečkou. Výhodou je kromě nižší ceny i rychlejší otevírání kódovaných stanic.

m.heureka.cz/...

0x

CryptoBox 650HD. Umí všechno, stojí rozumný peníze a ovládání je intuitivní. Jedinná maličkost kterou bych vytknul je delší bootování. Mám tři a jsem maximálně spokojený.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]