AnyCast - sdílení obsahu z PC a smartphonu

Od: Datum: 23.03.16 19:30 odpovědí: 3 změna: 24.03.16 13:05

Zdravím, pořídila jsem si z Aliexpressu wifi adaptér AnyCast pro sdílení obsahu PC a smartphonu, bohužel mi nejde propojit TV s Anycastem s PC zřejmě kvůli routeru, zkoušela jsem router restartovat ale bezúspěšně, po zadání IP adresy Anycastu mi Chrom i IE ukazuje, že stránka nelze zobrazit. Ještě mne napadá vypojit router ze sítě a znovu zapojit...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.03.16 20:24

Ak sa dá,skúste si v tom Anycastu v nastaveniach dať nastavenie IP adresy na automatické.

doplněno 24.03.16 17:25:

V televízore si zmeňte pre to nastavenie toho AnyCastu u IP adresy na automatické.Router prideľuje IP adresy a a stáva sa asi,že pridelí adresu aká je na tom AnyCastu aj PC a potom je tam ten konflik,mne sa to stalo u Smart telky a PC tiež.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.03.16 20:44
To asi nepůjde, je zapojený v TV, myslím, že vada bude na straně routeru (D-link DIR 600) nebo možná na straně antiviru. Pres mobil jsem se normálně připojila k wifi nesoucí název toho pazmeku, ale k IP adrese sr na mobilu ani na PC nemůžu zaboha připojit :(
doplněno 23.03.16 21:14: Edit: Na Smartmanii mi bylo doporučeno v případě snartphonu vypnout mobilní data, třeba to bude tím :)
Datum: 24.03.16 13:05

Tak DLNA jsem nakonec zprovoznila, ale dost často mi to ukazuje, že bezdrátové zařízení je nedostupné. Zatím jsem na tom zprovoznila hudbu a krátká videa, nějaký film do toho nemohu dostat :(

doplněno 24.03.16 18:00: Edit mám hloupou TV, ne smartku, v ní asi IP adresu nezměním. Streamování z mobilu je až na nějaký drobný zásek OK (streamovala jsem hudbua videa z Tubecastu), co se týče PC, myslím si, že vypadavá ten Anycast asi z důvodu vzdálenosti. Anebo by se dá změnit IP adresa anycastu v PC?. Ve smartphonu se mi totiž ukazuje jiná IP adresa než na PC...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.