Které kontakty jsou spínací (mikrospinač)

Od: Datum: 07.03.16 14:46 odpovědí: 5 změna: 15.03.16 14:33
Prosím poraďte mi. Na tabletu přestalo fungovat tlačítko volume což přináší problém s návratem do továrního nastavení z důvodu zapomenutého odemykacího gesta. Potřebuji tedy ten spínač párkrát sepnout. Postačí mi spojit kontakty 1 a 2? Jsou 3 a 4 jen packy co drží ten spínač na desce?
Vřelé díky...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mkat®
Datum: 07.03.16 15:22

Ten mikrospínač je dvojity.Ovládaš ním hlasitosť + a -.Ty potrebuješ stalačiť power spolu z hlasitosťou + alebo -.

Tak to asi vyzerá tak že 3 a 4 sú prepojené-v skrate.A ovláda sa to spojením 1 a 3-4.Druhá funkcia 2 a 3 -4.Len je otázne či tam nebude poškodený aj plošný spoj.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.03.16 20:56

Spínač dvojitý rozhodně není. Je to normální mikrospínač, užívající se i v mob.telefonech. Přesně jak uvádí "tazatel", pro jeho sepnutí stačí propojit kontakty 1 a 2. Třeba pinzetou.

Od: mkat®
Datum: 08.03.16 15:40

Ak je to, power, tlačítko ,tak som to poplietol. Stačí prepojiť 1 z 2.Ale ak to má byť volume tlačítko ,tak to musí byť dvojite.Ako by pridával a uberal hlasitosť jedným tlačítkom.

Od: rv
Datum: 08.03.16 16:57

Tak si objednejte nové - já tam měnil tyto. Zásoba na zbytek života

http://www.aliexpress.com/ite…h-Horizontal/32387157713.html

Od: tazatel
Datum: 15.03.16 14:33
Díky všem. Je to klasický spínač pro "volume up" (i když já řeším ten druhý "volume down",ale to je jedno). Tak či tak spojení kontaktů nefunguje, takže problém bude nejspíš někde hlouběji.
A děkuju i za odkaz na mikrospínače na aliexpressu. Chvíli jsem je tam i hledal, ale v té záplavě jsem tyto konkrétní nenašel.
Takže díky a mějte se báječně...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.