Stmívač LED pásků

Od: Datum: 04.03.16 18:00 odpovědí: 1 změna: 04.03.16 18:29

Všechny zdravím. V práci děláme grafosklo a máme zakázku na vyrobení skříně z hliníkových profilů. Vepředu bude naše grafosklo a vzadu je pozink. plech. Podvětlené je to LED moduly po třech. Zdroj je silný a stmívač je umístěný uvnitř. Je to ten rádiový s dálkovým ovladačem. Pokud je ten přijímač / tuším název Drimmer/ venku ze skříně tak to pracuje dobře. Když je ve skříni dosah je snad jen 2 metry. Plocha té skříně je cca 1,5 m2. Je možné, že ten zadní plech ty radiové signály tak ruší?

Díky za odpovědi

Pepa


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: novisls
Datum: 04.03.16 18:29

Vysílač či přijímač umístěný poblíž takové velké kovové plochy bude vždy fungivat mizerně. Řešení bude ho přesunout co nejdál od daného plechu, nebo prostě vhodně někam jinam. Jelikož je to ale celé dost kovové, tak to nebude jednoduché. Tohle je nutné řešit individuálně.

Pokud by ale byla možnost anténu stmívače vytáhnout ven, tak by za pokus stálo připojit anténu na ten plech (je to sice prasárna, ale pokud nebude plech přes něco jiného uzemněm, tak by to situaci řešit mohlo).

Ideální řešení při zachování stmívače uvnitř je k němu připojit externí anténu, ale kdo by na skříni chtěl mít anténu, že...

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.