Tv-nelze připojit hdd

Od: Datum: 02.03.16 19:50 odpovědí: 4 změna: 03.03.16 22:49

Dobrý den prosím vás koupil jsem si nové hgg a mám na něm filmy když to připojim do notebooku vše jde jak má ale když to dám do tv tak mi to napíše že jsem nic nepřipojil poraďte mi prosím co stím mám dělat.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.03.16 20:50

Problémem může být kapacita disku, kterou TV nepodporuje, nebo souborový systém. Také nepíšete, jestli má disk externí zdroj, nebo je napájen z USB. O jaký model TV se jedná?

Ohodnoceno: 0x

Od: danielj
Datum: 03.03.16 09:00

TV má značku philips a napájen je za pomocí usb.

Datum: 03.03.16 12:25

Nepíšeš model. Pak je těžké zjistit, co vlastně TV umí. Můj Philips přes USB umí přehrávat flashku s fotografiemi a hudbou. Lze připojit externí HDD, ale TV si ho musí sama naformátovat a pak teprve s ním umí pracovat. Nikde není psáno, že by uměla pracovat s videem, nahraným na HDD třeba v PC. Externí HDD lze připojit do PC nebo NB a propojit s TV pomocí LAN nebo WLAN.

Datum: 03.03.16 22:49

pokud má velikost do 500 Gb mělo by stačit napájení USB, 1 TB už můj samsung neviděl a nyní 2 TB,ale s externím napájením už vidí.Nahraji v PC,připojím přes USB a bez problémů přehrávám.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.