Android hlasí vir

Od: Datum: 28.02.16 17:35 odpovědí: 6 změna: 28.02.16 18:18

Dnes se mi v mobilu v prohlížeči google chrom, při kliknutí na odkaz objevila hláška "your android infected with viruses". Teď mi to začalo psát: "Lenovo je infik.virem a je požad. okamžité jednání. Pokračujte podle instrukcí a opravte svůj telefon. Nezavírejte okno. Odejít na vlastní nebezpečí. " Je tam pouze možnost OK. Kterou jsem zmáčkla a je tam stránka Googlu, kde je napsané něco ve smyslu, že byly detek. dva viry a mím jít na Google Play, kde mám stáhnout a aktivovat protovir. aplikaci. Půl dne to bylo psané v angličtině, teď už to hlášení je pro změnu v češtině. Stáhla jsem 360 Security, ale žádný virus to nedetekovalo. Jak se zbavit v Chromu toho hlášení viru? A je to skutečně vir, který může nějak zasáhnout do telefonu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.02.16 17:36

Nejspíš jen agresivní reklama, která vás měla donutit stáhnout daný antivir

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.02.16 17:36

Příště na nic neklikejte a vyjeďte ze stránky zpět. Jsou to reklamy a podvody, neregovat. Žádný virus nemáte a tu šílenost 360 Security si taky můžete odinstalovat ;)

Od: nickyy
Datum: 28.02.16 17:44

Hledala jsem jen, kdy sázet rajčata a bylo vymalováno :-D Právě, že dávám zpět, ale nejde se vrátit. Okamžitě to začne načítat nějaké procenta a hlásit, že to mám do 4 minut vyřešit, jinak to poškodí data v telefonu. Takže dám návrat tlačítkem na telefonu na úvodní seznam aplikací. Ale když jdu opět do Chromu, tak to hlášení zase naskakuje.

Datum: 28.02.16 17:59

Buď restartujte telefon, nebo bežte do natavení - aplikace - Chrome - pomačkejte vynutit ukončení a vymazat mezipaměť . Pokud tam nemáte nastavené nějaké oblíbené stránky na kterých vám moc záleží a hesla, stiskl bych i mazání dat.

Ohodnoceno: 2x

Od: nikyy
Datum: 28.02.16 18:18

Díky, vymazala jsem ty data a už je to OK.

Datum: 28.02.16 18:01
Vypnout připojení k internetu,odinstalovat ten "antivir", v nastavení prohlížeče vymazat všechna data.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.