Malá výdrž baterie iPhone 6S

Od: Datum: 26.02.16 13:00 odpovědí: 6 změna: 28.02.16 20:31

Zdravím, vlastním iPhone 6S (koupen 22.12.2015). Potýkám se s malou výdrží baterie (ani ne 12 hod.), zaplý spořič baterie, občas FB, WhatsApp. Mobil byl koupen v o2, hlavně mě zajímá, jestli má někdo podobnou zkušenost, hlavně jak se to řeší. Štve mě, že do toho telefonu budou vrtat a už bude opravovaný...

Díky za odpovědi, Adis

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rv
Datum: 26.02.16 13:13

Třeba to i tady závisí kus od kusu. Já mám čínský noname a ukazuje akuálně viz obr. Ale druhý kus toho samého typy vydrží jen dva dny. Aplikacemi to není. A spořič baterie zapnutý taky nebyl.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.02.16 15:28

Povypínajte si synchronízácie a hneď to bude lepšie.Z facebooku a ostatných aplikácii sa tiež odhlasujte a ukončite ich nech nejdu na pozadí.

Od: adis
Datum: 27.02.16 10:55

Facebook ukončuji neustále, spoříč baterie (zabudovaný od Applu) mi sám vypne aplikace, jinak by byl mobil vybitý hned...

Od: nickys
Datum: 28.02.16 15:05

Reklamoval jsem iphona dvakrát. Poprvé to byl iphone4, flek v rohu displeje, vyměněn za nový kus. Podruhé iphone5, nefunkční powerbutton, opět vyměněn za nový kus. Takže telefon nasavte do továrního nastavení a pokud se situace s výdrží nezlepší, reklamujte. Nejspíše budete mít doma do tří týdnů nový telefon.

Datum: 28.02.16 19:46

Podívejte se na nastavení sítě. Máte-li nastavení sítě 3G (výrobcem samozřejmě doporučeno) jako tomu bylo u mého telefonu, je možné, že telefon nabijete večer a ráno máte 40%. Neustále jsem měl zmeškané hovory, byť byl signál dostačující. Přenastavil jsem si telefon na 2G a nemám problém udržet telefon více jak 5 dní (nepoužívám internet).

doplněno 28.02.16 19:49:

Až nyní jsem si na vámi uvedené fotografii všimnul, že máte opravdu nastavenou síť 3G. Ta nemá pokrytí signálem všude jako 2G a neustále se vyhledává, tím baterka umírá přímo před očima.

Od: novacinema
Datum: 28.02.16 20:31

Toto je na reklamaci. Můžete zkusit tovární nastavení, ale tato výdrž opravdu není normální, dnad kdyby Vám na mobilu běželo nonstop video s maximálním jasem.. Může být i vadn kus baterie. Mě na iPhone běží synchronizace e-mailů, FB, Viber, Skype, LTE, čtu noviny, sem tam podcast, radio přes BT do externého repro a minimálně den, resp. 24 hodin při této zátěži drží, jinak několik dnů.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.