Čtené titulky ve zprávách

Od: Datum: 24.02.16 20:33 odpovědí: 4 změna: 24.02.16 21:42

Od včera při zprávách na čt24 a na nově jakýsi snaživý dámský hlas čte titulky pod právě zjeveným potentátem a překřikuje moderátora. To se mi něco vzpříčilo v půl roku staré tv, nebo je to nějaká inovace? V nastavení jsem nic nenašel. Vadí Vám to?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 24.02.16 21:06

Nejspíš je to funkce s názvem Zvukový popis. Asi jste zmáčkl tlačítko AD na dálkovém ovládání. Zmáčkněte znovu a paní zmlkne.

Případně tuto funkci pohledejte v nastavení zvuku TV.

Není to novinka. ČT to má od 1.2.2013

Ohodnoceno: 3x

Datum: 24.02.16 21:09

http://www.ceskatelevize.cz/faq/technika/

Podívejte se, jestli máte na dálkovém ovladači tlačítko AUDIO, tím je u některých TV (SAT, STB) taky možné tuto funkci přepnout na zvuk bez komentáře.

Ohodnoceno: 3x

Od: akym®
Datum: 24.02.16 21:35

Jo, už mlčí, je to jen na tom DO, díky! V nast. zvuku to hledám marně, je tam všechno možný, ale toto korejští autoři tajně ukryli jen do dálkovýho...

Od: pepr®
Datum: 24.02.16 21:42

Já to u LG mám v menu taky dost skryté. Settings - Možnosti - Neaktivní podpora.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.