Neznámá ikona

Od: Datum: 22.02.16 14:07 odpovědí: 3 změna: 22.02.16 22:04
avatar

Dobrý den.Mám dotaz asi spíš pro mobiloidy,ale budu rád za odpověď od každého.Dnes ráno jsem klepl na moblu na takovou tu ikonu osmi teček v kroužku(menu).Otevřela se obrazovka s ikonami,ale já potřeboval ikonu,která je až na další obrazovce.Prstem zprava doleva jsem tedy přejel přes obrazovku a dostal se na to druhé okno.Jenže v tu chvíli jsem si všiml jakési, asi ikony napravo uprostřed obrazovky.Vypadalo to,jako by jí byla vidět jen část.Nebyla to ani ikona.ale spíš něco jako hieroglyf.Myslel jsem,že to je třeba nějaká ikona ,které jsem se dotkl a ona se třeba nějak zasekla.Tak jsem na to klepl a ejhle.Všechny ikony na obrazovce se ztratily a zprava se vysunul takový kruh složený z ikon.Bylo jich tak 8 nebo 9.Určitě tam byl Chrome,ty ostatní si nepamatuji.Tak jsem klepl na ten Chrome a otevřel se normálně internet.Klepnutím na tlačítko zpět,jsem se dostal zase na tu rozetu s ikonami.Zkusil jsem přes to přejet prstem a ona se ta rozeta roztočila,něco jako kolo štěstí a za chvíli se zastavila.Dole na obrazovce uprostřed byl rámeček a v něm "ukončit trvale"Tak jsem na to klepl a v tu chvíli se objevila informace"do funkce pejsek se vrátíte...Za toho pejska ruku do ohně nedám,ale myslím,že to tam bylo.A jak se tam vrátím taky nevím,protože to tam bylo tak vteřinu a nestačil jsem to přečíst.No a mě by zajímalo,co je to za funkci a jak se tam dá vrátit.Za 1.5 roku co ten mobil mám se to nestalo.Vůbec nevím co jsem zmáčknul a co se aktivovalo.Telefon je Prestigio Dual 4044.Nevím o tom,že by v manuálu byla o něčem takovém zmínka.Děkuji za vysvětlení,pokud to tedy někdo bude vědět.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.02.16 21:19
avatar

Pokud máte OS Android a nainstalovanou aplikaci Seznam.cz, tak ji spusťte, dole odmáčkněte tři tečky nad sebou (nastavení), dejte další... a zaškrtněte Pejsek na ploše (Krasty na ploše). A máte ho zpátky. Pejsek je součástí aplikace Seznam.cz a záleží jenom na tom, zda ho na ploše chcete mít, či nikoliv...Pak tam ještě je možnost "Pomocník Krasty". To jsem taky nevěděl (neměl jsem aplikaci Seznam.cz), po instalaci to funguje...to vše z odkazu http://napoveda.seznam.cz/for…1ecc866b4a0594f5aaf7e3db88358


doplněno 22.02.16 21:56:

Ani jste nikdy aplikaci SEZNAM.CZ neinstaloval?...Pak nevím...ale i v Androidu je možno cokoliv odinstalovat...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.02.16 21:35
avatar

Ano ,máte pravdu.Už jsem to zkusil.Jen mi není jasné,jak se tam pejsek dostal.Nikdy jsem ho tam neměl,to bych si všiml.A dnes ráno jsem nic nenastavoval na 100% a objevil se.V každém případě díky za radu.

Datum: 22.02.16 22:04
avatar

To ano,mám jí nainstalovanou,ale pejsek zapnutý nebyl,ani jsem nevěděl,že tam něco takového je.Ono se musí do nastavení a tam to aktivovat nebo deaktivovat,ale to vím až od Vás.Takže možnost,že bych to dnes ráno aktivoval vylučuji,to by bylo hodně klepnutí omylem.Zdravím.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.