Televize Samsung

Od: Datum: 21.02.16 16:56 odpovědí: 1 změna: 24.02.16 12:35

Kopili jsme televizi Samsung smart a obraz v 3D. Dneska naskočila informace : Aplikace Explore 3D nebude od 15.3.2016 nadále dostupná. Jakmile bde aplikace ze smart hubu odstraněna, bdo rovněž vymazána všechna uživatelská data této aplikace, dle podmínek smlvních podmínek Smart Hubu.

Setkali jste se s tím někdo?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 24.02.16 12:35

Ano, to je OK, jde o "apliakci" tedy dodatečný volitelný sw, který si Ne/můžete stáhnout. Také mi to psalo tuto hlášku. Nemá to nic společného s 3D obrazem. Mimochodem, stejně žádný 3D obraz se nevysílá, takže tahle funkce je stejně k ničemu. Pokud k TV máte 3D brýle, pak je nezapomeňte zapnout (vložit do nich baterii) a nastavit v Menu TV 3D efekty. Stejně vás to bude bavit akorát tak jeden večer a pak zjistíte, že to různé 3D efekty (i bez brýlí) jsou mozku nepřirozené a pro mne i nepříjemné. Tedy z mého pohledu, 3D TV je v současné době nesmysl. Ještě doplněním, že pro větší TV je třeba signál HD, resp. nejlépe HD satelit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.