Holící strojek

Od: Datum: 17.02.16 06:46 odpovědí: 5 změna: 18.02.16 14:54
Ahoj, pouzival jsem doposud ziletky plus penu. Vadilo mi, ze kdyz byl vous uz delsi, tak to tahalo. Popripadne tekla i krev. Nejsem rad take uplne dohola.
Poradite mi nejaky ekektricky strojek, ktery dokaze udrzovat treba kratke strniste? Nastavit si delku apod. Nemam stim zadne zkusenosti. Zalezi mi na cene a aby byla pphodlna udrzba. Diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.16 06:54
Na strniště určitě ne frézkový, viděl bych to na nějaký planžetový. Výrobců plno, držel bych se zavedených značek typu Braun apod.
Ohodnoceno: 0x

Od: vernon
Datum: 18.02.16 14:54
Blbost, frézkový oholí všechno, planžetový jen jednodenní vousy, delší nebere.

Od: vilik
Datum: 17.02.16 08:43

Můžete zkusit i jen zastřihovač vlasů za 500, doma máme Philips. Když budete chtít občas dohladka, tak bohužel vhodný není, to byste mohl řešit dál žiletkou. Mám i strojek od Brauna se zastřihovací lištou, ale nepoužil jsem ho na strniště už několik let, má horší ergonomii.

Datum: 17.02.16 09:08
Na strniště asi jedině zastřihovač, ale je to dost loterie a zkoušení. Holící strojek nějak oholí každý, ale zastřihnout spolehlivě na definovanou délku je docela problém. Nakonec se mi nejvíc osvědčil takový obyčejný zastřihovač zabudovaný v rukojeti břitového strojku Wilkinson Quattro, ale je to piplačka.

Datum: 17.02.16 11:58

Muž používal dlouhá leta stoletou teslu :D Před pár roky jsme koupili Wahl Clip n Trim a je naprosto spokojený. Loni jsme stejný strojek pořizovali bráchovi k vánocům, vlastně předloni :D ve 2014. a tyto poslední Vánoce 2015 jsme stejný strojek koupili maminčinému příteli. Takže celá rodina má stejný strojek, ještě že bydlíme každý ve své domácnosti :D Kvalita je bezvadná, seřizování jednoduché a přesné, oholení precizní.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.