Neznámá ikona - jaká?

Od: Datum: 14.02.16 21:49 odpovědí: 15 změna: 23.02.16 23:11

Ahoj,

Nevíte, co je tohle za ikonu na liště mobilu v levo na boku? (podívejte se na screenshot) Zobrazuje se mi když koukám na youtube (asi jenom při tom, jinak nevím).

Prosím o rozpoznání této ikony.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.02.16 09:58

Jestli myslíte ten přeškrtnutý reproduktor, tak to je přepnutí do režimu vibrací.

doplněno 15.02.16 19:59:

Tak o tomhle bych si netroufl tvrdit, že je to ikona. V jakých situacích ta tečka naopak mizí?

Ohodnoceno: 0x

Od: zdarec
Datum: 15.02.16 14:26

Ne nemyslím tu :D Podívej se úplně doleva, uvidíš šedou tečku. Nevím proč se mi zobrazuje nejčastěji, když se dívám na videa na youtube.

Datum: 15.02.16 18:42

Takže mi tu asi nikdo, nepomůže...

Upozornění od sys ladinpraha 15. 02. 2016 19:14:04
Myslíš, že z tohoto obrázku někdo něco pozná?
Datum: 15.02.16 19:50
Vím,že to není ideální, málo jasu...
Prostě jen chci vědět, jestli nevíte proč se mi ta tečka (šedá) zobrazuje při koukáni na youtube a co znamená. Prostě šedá tečka.
Datum: 15.02.16 20:08
Nová fotka. Ta tečka souvisí s youtubem, nevím proč se mi zobrazuje při koukání na youtube..
Datum: 15.02.16 23:07
Lidi, nevíte co ta ikonka může znamenat? Je od youtube, ale nevím co může vyjadřovat..
Datum: 15.02.16 23:29
Nebo zkuste, pokud máte youtube aplikaci na mobilu s androidem. Si dát do fullscreenu nějaké video a klikat na volný prostor. Bude se vám nahoře vysouvat a zasouvat lišta. A zkuste to chvilku dělat, jestli se vám vlevo na boku té lišty neobjeví šedý puntík, který bude mizet a zase se objevovat.
Datum: 16.02.16 00:17

Nic takového tam nemám.

Co je tohle za ikonu? Není to ona?

Datum: 17.02.16 21:24
Ne není. U té druhé fotky co jsem poslal jsem, jste si nevšiml té tečky vlevo nahoře?
Je to spojené s youtubem, ještě vědět jak. :D
Datum: 17.02.16 23:20

Pokud na tu "tečku" ťuknete a nic se neděje, pak silně pochybuju, že je s čímkoliv spojená.

Datum: 23.02.16 22:25
Dívejte, mám YouTube na fullscreen a vysune se mi kousek lišty, kde se objevuje a zase mizí ta šedá tečka. Je to jen při sledování YouTube na fullscreenu. Nevím proč se mi zobrazuje.
Datum: 23.02.16 22:33

Mám pocit že jsem to někdy zahlídl na tabletu, ten už ovšem nefunguje, takže nemůžu zkusit. Na mém mobilu (Android 5.1.1) se mi to neukazuje, tablet měl tuším Android 4.2.

Když lištu vysuneš, tak tam nic není?

Datum: 23.02.16 23:09
Jenom když mám youtube na fullscreen, tak se mi vysune kousek té lišty a objevuje se mi a zase mizí ta tečka. Když potom na fullscreenu ťukám vedle kolem stopky, tak se mi ta lišta vysouvá a zasouvá samozřejmě, ale ta tečk se tam furt objevuje a mizí. Nevím je možné, že bych si měl upgradnout software.
Datum: 23.02.16 23:11
Když ji vysunu celou, tak ta tečka tam není. Jenom když to řeknu takhle, se ta tečka zobrazuje při "minimalizované" liště.
Datum: 15.02.16 20:10
Omlouvám se. Nechtěl jsem to poslat po druhé.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.