Měřič spotřeby elektřiny - návod

Od: Datum: 19.01.16 22:25 odpovědí: 2 změna: 20.01.16 15:13
avatar

Dobrý den, používám měřidlo spotřeby el. a ztratil jsem manuál ( byl vytištěn na obalu, který jsem vyhodil ) Displej zobrazuje spotřebu/kWh, napětí/V a při stisku kombinace tlačítek další údaje-příkon/W proud/A.Nedaří se mi nastavit žádané zobrazení ( proud, příkon ). Má někdo k dispozici návod, případně radu jak na to?Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.16 06:55
avatar

K měnění měření slouží šipkou označené přepínače. Jeden pro měření V, W, maxW, A, maxA... Druhý ukazuje KWh a dá se nastavit cena za jednotku, a další funkcí je celková spotřeba v měně. K přesunu funkcí dochází po krátkém stisknutí jednoho či druhého přepínače. Ne současného!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.01.16 15:13
avatar

Díky za odpověď. Bohužel, vypadá to, že tlačítko ( šipka vlevo) je nefunkční, na jeho stisk systém nikdy nemá odezvu ( při změně ceny za kWh funguje šipka vpravo - cifry jdou postupně dolů , šipka vlevo je bez odezvy).

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.