Instalace v novém mobilu

Od: Datum: 19.01.16 19:36 odpovědí: 3 změna: 20.01.16 05:32

Zdravím a mám dotaz,

Nechal jsem si do nového telefonu Lumia dát duplikát SIM karty ze staré Nokie ale s novým PINem. U některých aplikací jako mapy, GPS a pod. opakovaně dochází k hlášení o nepřipojení, že chybí signál, nepodařilo se mi ani přihlásit na účet u Microsoftu (Je to nutné? ).Telefon je teď tak pěkný na hraní,kupoval jsem ho hlavně pro možnost stáhnutí map (mapy jsou moje záliba ) a teď si nevím rady.Hledám někoho kdo by mi poradil a předem děkuji. Pokud nebude rada moc složitá snad se " oprava " zdaří. Ještě jednou děkuji předem. Olin

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.01.16 20:13
Neběží obě sim naráz? To nelze...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.01.16 03:00

Dobré ráno, zapoměl jsem doplnit, že telefon má jen jednu sim kartu a restartem se také nic nezměnilo, uvažuji o navrácení telefonu. Olin

Datum: 20.01.16 05:32
S telefonem se dovolate? Signál operátora máte? Zprávu SMS odeslete?
Co myslíte slovem duplikát? Operátor Vám vyměnil starou SIM kartu za novější?
Zkoušel jste otevřít mapy někde na volném prostranství pod volnou oblohou nebo jen v obyvaku?
Pro přihlášení k účtu Microsoftu byste měl mít internetové připojení, máte?
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.